Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Engelse taal

 Reageer Reageer
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
Gerda Lamers View Drop Down
Duizendpoot
Duizendpoot
Avatar

Lid sinds: 16 Maart 2010
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 249
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Gerda Lamers Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Onderwerp: Engelse taal
    Posted: 01 November 2012 om 16:37
Hallo allemaal,

Ik ben een lange tijd niet op Hobbydoos geweest, wel aan het naaien en breien gebleven, maar het kwam er niet van. Nu ben ik weer terug en kom tot de ontdekking dat alles in het engels is, waarom is dat en hoe is het te veranderen? 

Groetjes Gerda
Groetjes Gerda
Back to Top
Saskia_ View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 23 Oktober 2011
Status: Offline
Points: 1199
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Saskia_ Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 01 November 2012 om 16:49
Hallo Gerda,
Het hele forum is vernieuwd, misschien is je dat ook opgevallen. Helaas moet ik je teleurstellen ...
je kan de taal niet naar nederlands wijzigen Cry. Maar niet getreurd, ik denk dat we je allemaal willen helpen als je vragen hebt hoor! Je komt er vanzelf uit!

Groetjes Saskia ♡♡♡

Back to Top
 Reageer Reageer

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.483 seconden.
Lang Yarns