Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Topic geslotenfoto’s plaatsen

 Reageer Reageer
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
ilyani View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 19 Juli 2010
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 1192
Direct Link To This Post Onderwerp: foto’s plaatsen
    Posted: 19 September 2010 om 12:24
hoi hoi,
even een vraagje. hoe kan ik foto's plaatsen? wat gebruiken
jullie daarvoor?
groetjes miranda
Back to Top
L33ntje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 15 Juni 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 2047
Direct Link To This Post Posted: 19 September 2010 om 12:34
Je moet zorgen dat je foto's ergens op Internet gehost zijn (in een online fotoalbum bijvoorbeeld, zoals Photobucket of Picasa of, mijn favoriet voor dit werk, Ravelry)  en vandaaruit kun je dan linken naar de foto, door de afbeeldingslocatie te kopieren en die hier te plakken in het venstertje dat je ziet als je op het cameraatje drukt.

Klinkt ingewikkelder dan het is. Het belangrijkste is dat je op zoek gaat naar een (gratis) online fotoalbum om je foto's ergens op Internet te zetten. Dat kan trouwens ook een eigen blog zijn ofzo, als ze maar ERGENS staan. Dan ga je op de afbeelding naar keuze staan met je muis, klik met de rechterknop en kies 'afbeeldingslocatie kopieren'. Plak die in je bericht (met de 'camera-knop', anders zie je nog niks) en voila.
Back to Top
Judy View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 15 Juni 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 1614
Direct Link To This Post Posted: 19 September 2010 om 15:53
dank je Marleen, dat laatste stukje 'het cameraatje' wist ik ook niet, daarom lukt het dus bij mij ook niet. Maar hoe zit het dan met het plaatsen van een link??. Sinds ik mozzilla gebruik lukt het me ook niet meer een link te plaatsen
groetjes,



geniet en leef in het hier en nu.
Back to Top
Leonie_y View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 19 Oktober 2009
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 9435
Direct Link To This Post Posted: 19 September 2010 om 19:16
Dat moet wel kunnen hoor. Ik/wij gebruik(en) ook Mozilla en ik heb nergens last van. Kijk een hier bij de tip van Veerletje. Ik doe het op deze manier en dat gaat altijd goed. Succes ermee
Denk niet aan wat je niet meer kunt maar aan wat nog wel mogelijk is



het glas is altijd halfvol

Back to Top
L33ntje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 15 Juni 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 2047
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2010 om 08:25
Geen enkel probleem hier in Mozilla, hoor.
Wat je doet in dat cameraatje IS een link plaatsen. Je kunt ook zelf de [img]-tabs er omheen zetten natuurlijk, maar dat is omslachtiger. En de link is dat stukje dat je overneemt als je kiest voor 'afbeeldingslocatie kopieren'.

Ik zet zelf mijn foto's (althans, van handwerk, en dat zijn de foto's die ik hier gebruik) op Ravelry, en van daaruit is het heel makkelijk uploaden en doorlinken. Al zou dat het enige zijn waarvoor je ravelry gebruikt, dan is het al de moeite je aan te melden.
Back to Top
 Reageer Reageer

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.547 seconden.
Lang Yarns