Tunisch Haken |
Reageer ![]() |
Autheur | |
19maria57 ![]() Newbie ![]() ![]() Lid sinds: 17 Oktober 2015 Locatie: Nederland Status: Offline Points: 2 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Posted: 17 Oktober 2015 om 14:19 |
Ik wou graag een trui voor mijn dochter maken in een Tunische steek, kan geen patroon vinden , nu heb ik wel een gebreide trui gevonden die mij ook mooi lijkt in Tunische steek kan dat. Dank je wel voor het antwoord.
|
|
![]() |
|
bep ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 10 Juli 2014 Status: Offline Points: 12140 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
http://www.craftsy.com/blog/2014/08/patterns-for-tunisian-crochet/
hier zijn een paar patroontjes. maar ik snap eerlijk gezegd uw vraag niet. |
|
|
|
![]() |
|
Magtelt ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 26 November 2006 Locatie: Apeldoorn Status: Offline Points: 23708 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ik heb wel eens een breipatroon voor een poncho omgezet in een tunisch haakpatroon. Maar het lijkt me makkelijker om een haakpatroon voor een trui om te zetten in een tunisch patroon. Het wordt wel dikker en minder soepel, dus je kunt het beste met een dikkere naald of dunnere wol haken dan het patroon voorschrijft. Een proeflapje lijkt me wel handig.
|
|
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur. |
|
![]() |
Reageer ![]() |
|
Tweet |
Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |