Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Topic geslotennieuwe drugs aangeboden aan kinderen

 Reageer Reageer
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
haakgek View Drop Down
Duizendpoot
Duizendpoot
Avatar

Lid sinds: 21 Juli 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 196
Direct Link To This Post Onderwerp: nieuwe drugs aangeboden aan kinderen
    Posted: 06 November 2008 om 06:32
----------------------------------------
Nieuwe drug aangeboden aan kinderen op schoolplein!!!

Een nieuwe drug(dodelijk) wordt op de speelplaats in de scholen aangeboden en circuleert onder de naam «Strawberry Met» of «Strawberry Quick». Een type van «Crystal Meth», het ziet eruit en ruikt als een aardbei van harde kristallen (het bruist in de mond). Maar kan ook in de vorm van chocolade, pindaboter, cola, kers, druif en sinaas aangeboden worden.

Kinderen die het als een snoepje zien worden in een meelijwekende toestand naar het hospitaal overgebracht.

Breng de kinderen op de hoogte van geen snoepjes van anderen, zelfs niet van vriendjes, (want die hebben het weer van anderen gekregen) aan te nemen en elke poging of snoepje aan de leraren over te brengen.

Breng zoveel mogelijk mensen op de hoogte van deze mail (zelfs degene die geen kinderen hebben) om zoveel mogelijk tragedies te voorkomen.

Bedankt in de naam van de kinderen.
--------------------------------------------------------

dit berichtje kreeg ik via mijn email toegestuurt, en ik vondt dit toch wel belangrijk om het jullie ook te laten weten, vooral voor degene onder ons met schoolgaande kinderen, en eigelijk moeten ook alle scholen op de hoogte gebracht worden, je moet er toch niet aan denken dat het met jou kind zal gebeuren.


groetjes grada
Back to Top
perle View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 Juli 2006
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 1575
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 08:28

Dank je om dit mee te delen!

Mijn jongste twee zitten in auti klasjes maar op de andere speelplaats lopen kinderen rond die karaktergestoord,verwaarloosd of niet opgevoed zijn!Ik wil die kinderen niet bestempelen maar d'r gebeurt zowat.Meestal uit heel triestige gezinnen!Sexuele mishandeling,opsluiting in kasten,slagen en verwondingen!Wie weet met wat die zo allemaal aankomen!Soms trekken ze messen of doen gewoon hun broek af en tonen hun achterste naar de auti's.

De autikinderen worden er uitgejoeld voor dwazen,gekken en zijn bang als ze dichter in de buurt komen.Soms moeten ze es in rij langs de anderen stappen om zo op hun speelplaats te komen.Ellemieke zegt er niets over(broed altijd op haar eieren)maar Toverbloemprinses is verschrikkelijk bang en vertelt me hier veel over als wil ze troost putten uit m'n antwoorden.

Er zit momenteel een autimeisje die door die verwijten en thuissituatie haar autisme niet meer kan aanvaarden en zich snijd.Het kind is 14 jaar en kan thuis niet terecht.De mama heeft meerdere kinderen(5) en is gescheiden.Als ze zich snijd bv. wat ik denk dat goed zou moeten begeleid worden dan word het meisje als dit ontdekt gestraft met het wegnemen van pc of word haar muziek verwijderd enzo.En voor lange tijd.Dit isolement vind ik héél slecht!Hoe dikwijls wij hier zien dat ze mails stuurt naar Toverbloemenprinses met onderschrift van naam en daarna ik wil sterven enzo!!!!Toverbloemenprinses is dan natuurlijk over haar toeren want ze denkt dan dat ze dit echt zal doen.Er is deze zomer een heel verhaal in een dagblad gepubliceerd geweest over dit gezinnetje!Veel tralala mooi en lief en gelukkig maar wij weten beter! Gek,hé!

Nu ,bedankt voor de mail!Zal hier zeker een thema van maken voor mijn kids daar ze zo onwetend zijn. En daardoor zeker vatbaar of een goede prooi zouden zijn. Ze zijn zo blij als iemand hun iets aanbied of iets liefs zeggen.En zouden blindelings meelopen met een vreemde als ze de juiste woorden zouden gebruiken!(daarom heb ik nu zeker de namen van mijn kids veranderd daar je nooit weet wie allemaal meeleest!)

 

 

Back to Top
odette View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 02 April 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 3080
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 09:11
Ik zal mijn kinderen er zeker even op wijzen.
odette
Back to Top
Josl View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 April 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7221
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 10:22

Idiote mensen, anders kan ik het niet verwoorden!! Heb dit doorgestuurd naar mijn beide dochters en hoop dat iedereen dit doet.

groetjes, Joke

Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?

Back to Top
Josl View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 April 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7221
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 11:10

Mijn oudste dochter meldt het volgende:

Ik heb hem ook al minstens zes keer gekregen. Eens in de zo veel tijd circuleert er zoiets.
 
Je kunt in ieder geval niet voorzichtig genoeg zijn vind ik!
groetjes, Joke
 
 
Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?

Back to Top
perle View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 Juli 2006
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 1575
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 11:47

 

Wat bedoel je? Is het niet echt? Enkel een kettingbrief ?

Dat is dan wel veel beter maar zal toch mijn kinderen inlichten van wat de gevaren!

Doe dit met Perlefientje ook!Ze is een paar maanden geleden 16 geworden en mag uitgaan. Is pas eenmaal weg geweest naar een wijkfeestje maar heb haar toch attent gemaakt dat ze steeds goed op haar drankje moet letten.Want heb nog gehoord of gelezen dat ze soms iets in je drankje durven doen.

Back to Top
pralientje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 23 Mei 2008
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 14072
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 12:16
Dat zeg ik ook tegen mijn zoon dat die uitgaat, hou altijd je drinken bij je zodat ze er niets in doen.En tegen de dochter moet ik dat niet zeggen die wil niet uit gaan.Die heeft het te goed thuis die word op 14 nov. 22 jaar .
Back to Top
Josl View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 April 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7221
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 12:18

Tuurlijk is het verstandig om je kinderen steeds attent te maken op bepaalde dingen en inderdaad schijnt het onderwerp van "de snoepjes" zoals boven verwoord slechts een kettingbrief te zijn en niet gebaseerd op realiteit.

groetjes, Joke

Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?

Back to Top
Corry R View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 11 Januari 2008
Status: Offline
Points: 8853
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 13:03
zoiets dacht ik al,als er namelijk zo iets dergelijks zou zijn ,hadden we dat allang via de media gehoord.neemt niet weg dat je kinderen maar wel beter kan waarschuwen.
Back to Top
odette View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 02 April 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 3080
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 13:18
Pff gelukkig, maar toch een waarschuwing op zijn tijd kan helemaal geen kwaad. Kinderen 'vergeten' snel.  
odette
Back to Top
Koningsdochter View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 25 Juni 2008
Status: Offline
Points: 5322
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 13:54

REGELMATIG WORDEN ER OOK MAILS GESTUURD MET EEN VERHAAL OVER EEN ZIEK KIND. DAN MOET ER GELD BIJEEN GEBRACHT WORDEN VOOR EEN DURE BEHANDELING EN VOOR ELKE MAIL DIE WORDT DOORGESTUURD KRIJGEN DE OUDERS GELD. OOK DIT IS NIET WAAR. HET ZIJN DEZELFDE SOORT KETTINGMAILS ALS DE MAIL HIERBOVEN. DUS KRIJG JE ER EEN. VOEL JE NIET SCHULDIG, VERWIJDER HEM MAAR GEWOON. PROVIDERS GEVEN OP DEZE MANIER ECHT GEEN GELD AAN OUDERS. ALS ZIJ ZO GUL WILLEN ZIJN GEVEN ZE WEL RECHTSTREEKS EEN GIFT.

MAAR JE KINDEREN WIJZEN OP HET BELANG VAN NIET MET VREEMDE MENSEN MEEGAAN EN GEEN SNOEPJES AANPAKKEN VAN VREEMDEN KAN NOOIT KWAAD. EN ALS ZE TOCH EEN SNOEPJE HEBBEN GEKREGEN LAAT ZE HET DAN NIET OPETEN MAAR EERST AAN DE JUF OF MEESTER OF BETER NOG AAN PAPA OF MAMA LATEN ZIEN. JE WEET TENSLOTTE NOOIT. ZE KUNNEN BETER TE BANG VOOR VREEMDEN ZIJN DAN EEN KEER TE MAKKELIJK EN DOOR EEN VERKEERDE MEEGENOMEN WORDEN.

Groetjes, Clara

Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!
Back to Top
sassa View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 05 Augustus 2008
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 5231
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 15:03
Zelf druk ik mijn kids ook steeds op het hart, dat ze niets mogen aannemen van vreemden of er mee omgaan.  En als ze op klasuitstap gaan zeg ik steeds, niet alleen op stap, steeds met een groepje, ben misschien een bangerd, maar ik kan het niet vaak genoeg zeggen, want je moet er toch niet aan denken als er wat gebeurd met onze schatten
<a rel=nofollow href="http://imageshack.us"></a> groetjes sandra
Back to Top
tammie View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 10 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 6409
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 15:07
ik ben door mijn ouders ook altijd gewaarschuwd voor vreemden en heb er gelukkig ook naar geluisterd.
http://tammysplace1.blogspot.nl/
http://www.tammysplace.nl/
http://tammie1990.multiply.com
https://www.facebook.com/tamara.denos
http://tammy190.hyves.nl/
http://pinterest.com/tammie1990/
Back to Top
Molemieke View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 19 Augustus 2008
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 1909
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 21:38

 

Dat van die kettingbrief vind ik erg straf! Bij ons op school hebben we hier ook bericht over gekregen. De e-mail was ondertekend door de politiecommissaris van de gemeente.

Zouden die mensen zich dan zo laten vangen door een kettingbrief? Zelfs de ouders van onze leerlingen hebben een brief ontvangen. Die mensen zijn dan ongerust voor niets.

Maar ja, je kan niet voorzichtig genoeg zijn hé.

Groetjes Daisy

Back to Top
haakgek View Drop Down
Duizendpoot
Duizendpoot
Avatar

Lid sinds: 21 Juli 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 196
Direct Link To This Post Posted: 06 November 2008 om 22:24
ik was echt in de veronderstelling dat dit echt was, maar het blijk dus een kettingbrief te zijn.

toch ben ik wel blij dat ik deze mail toegestuurt kreeg, want ik kon mijn kinderen er toch weer even op wijzen dat dit soort dingen echt gebeuren, en dat ze dus van niemand zomaar iets aan moeten nemen, want je weet nooit wat het kan zijn,

ik hoorde laats ook dat kinderen met adhd die ritalin gebruiken worden overgehaald om het aan andere kinderen te geven zodat die het kunnen doorverkopen, want het schijnt dat ze dat dan fijn maken en opsnuiven en dat ze daar dan heel aktief van worden.

mijn zoontje van 10 heeft ook adhd en gebruikt ook ritalin, en ik zorg ervoor dat hij zijn ritalin inneemt waar ik bij ben zodat ik er zeker van ben dat er geen andere dingen mee kunnen gebeuren, en ik heb zijn medicijnen altijd op een plek liggen waar hij niet bij kan, want kinderen met adhd zijn makkelijk over te halen.


groetjes grada
Back to Top
veertje View Drop Down
Duizendpoot
Duizendpoot
Avatar

Lid sinds: 03 Oktober 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 278
Direct Link To This Post Posted: 08 November 2008 om 11:52
BEDANKT VOOR DE TIP.
HEB JE BERICHT UIT GEPRINT EN ZAL HET MEENEMEN NAAR SCHOOL.

GROETJES VEERTJE
veertje
Back to Top
 Reageer Reageer

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.391 seconden.
Lang Yarns