Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Topic geslotenPackard Bell Compasseo 600

 Reageer Reageer
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
Josl View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 April 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7221
Direct Link To This Post Onderwerp: Packard Bell Compasseo 600
    Posted: 06 April 2009 om 17:07

Afgelopen zaterdag zag en hoorde ik in de auto van Corry een heuse Tomtom en zo te merken was en is ze daar erg tevreden mee. Ik weet ook dat je vrij makkelijk aan updates van de kaarten kunt komen.

Ik heb al een paar jaar een Compasseo 600. Als je die niet regelmatig gebruikt loopt de batterij leeg helaas en moet je eea weer helemaal instellen. Hier is wel overheen te komen maar het ergert mij dat ik nooit een heel erg up to date kaart van de Benelux heb. Heb pas een nieuwere geinstalleerd maar daar staat b.v. Duindistel in  Naaldwijk nog steeds niet op. Wie kan me informeren over een versie update die WEL tamelijk up to date is en waar ik o.a. genoemd adres wel op kan vinden, daar zou ik erg blij mee zijn.

Het zou toch eeuwig zonde zijn deze routeMiep in de afvalbak te gooien en dan toch maar een tomtom te kopen. Het lijkt een luxe probleem, maar ja, heel veel kilometers omrijden is ook niet best voor het milieu en voor je portemonee.

groetjes, Joke

Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?

Back to Top
esthertje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 09 November 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7742
Direct Link To This Post Posted: 06 April 2009 om 17:49

joke, wat ik nu ga schrijven is wel illegaal maar vaak kun je via nieuwsgroepen of andere downloadprogramma's wel updates van het net afhalen. en anders zou je even naar de winkel moeten waar je hem gekocht hebt en daar vragen wat de nieuwste update is. wij hebben weer een andere fariant ervan maar zou niet meer zonder kunnen. hij zit bij ons in de radio verwerkt dus heb hem ook altijd bij me(tenzij ik de radiofront vergeet).

succes ermee.

gr esther

Back to Top
Josl View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 April 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7221
Direct Link To This Post Posted: 06 April 2009 om 18:08

Hoi Esther,

ik kan bij Packard Bell wel zien wat de laatste update is en die kost 59 euro, maar die is ook al niet zo heel erg jong. Weet dus niet tevoren of de door mij zo gemiste adressen, waarvan ik er eentje noemde in het item, er al opstaan.

In ieder geval bedankt voor je reactie,

groetjes, Joke

Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?

Back to Top
Eeyore82 View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 03 Januari 2009
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 2002
Direct Link To This Post Posted: 07 April 2009 om 11:01
heb je een pm gestuurd. Gaat wel over dezelfde weg als Esther .

Groetjes Marije
Back to Top
pralientje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 23 Mei 2008
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 14072
Direct Link To This Post Posted: 07 April 2009 om 11:23
Wij hebben er een van sony en die kan je langs hun site bij dawnloden en dat is gratis ,mischien is dat ook langs uw  router
Back to Top
 Reageer Reageer

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 1.031 seconden.
Lang Yarns