Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Pet

 Reageer Reageer
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
Annette View Drop Down
Newbie
Newbie


Lid sinds: 15 Oktober 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Annette Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Onderwerp: Pet
    Posted: 15 Oktober 2012 om 10:57
Hallo allemaal,
Ik ben net lid geworden, ik kreeg van hobbydoos de tip, hier mijn vraag neer te leggen.
Ik heb eskimo wol besteld om de volgende per meerdere malen te gaan haken.
Ik ben op slag verliefd.
Mijn overbuurmeisje hefet gevraagd of ik hem voor haar wil maken.
Ik dacht dat petite fee hem met orginele garen en haaknaald gemaakt had, maar dat is niet zo.
Ik wil hem voor haar maken, voor een dochter van vriendin, me eigen en collega... Heb ik komende week me handen vol aan.

Nu vroeg ik me af of iemand hem al eens gemaakt had en advies kan geven of het orgineel goed is voor een volwassenen en hoeveel steken ik eventueel nodig heb om er een kinder pet van te maken.

Alvast bedankt.

Groetjes Annette
Back to Top
chantalmv2 View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 10 Maart 2011
Status: Offline
Points: 4681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer chantalmv2 Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 15 Oktober 2012 om 11:05
Het is beide met dezelfde haaknaald gehaakt.
Je zal moeten weten wat de steek verhouding ongeveer is, maar dat kan ik niet terug vinden in het patroon van petite fee.

Het zal een kwestie van proberen zijn denk ik zo.
En anders met dubbele draad werken misschien.

Hopelijk kan een andere je beter helpen.
Back to Top
Magtelt View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 26 November 2006
Locatie: Apeldoorn
Status: Offline
Points: 23726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Magtelt Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 15 Oktober 2012 om 12:46
Ze geeft zelf al aan dat ze bij 40 steken gestopt is. Ik denk dat je het beste het hoofd kan opmeten en desnoods van krantenpapier een bol maken met de gewenste omtrek. Dan kun je tijdens het haken telkens kijken of je die al bereikt hebt en hoef je niet elke keer dat hoofd van die persoon te lenen. Vaak weet je na één pet al hoeveel steken je voor anderen nodig hebt. Ik had een petpatroon voor een 4-jarige en dat heb ik gemaakt voor poppen in diverse maten en buurmeisjes in diverse maten.
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.
Back to Top
Annette View Drop Down
Newbie
Newbie


Lid sinds: 15 Oktober 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Annette Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 17 Oktober 2012 om 15:15
Dank jullie wel.
Die vrouw geen andere garen gebruikt, dus daar kan ik weinig mee.
Maar ik ga het gewoon proberen.. eerst het bovenste gedeelte maar eens maken en dan zie ik verder.. wol is allemaal binnen, en haaknaald 8 ook.
eerste keer dat ik daarmee haak.. ben benieuwd hoe het gaat.
Nogmaals bedankt
Back to Top
 Reageer Reageer

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.766 seconden.
Lang Yarns