Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Topic geslotenmaatpak met gaatje erin - help !!!

 Reageer Reageer
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
cedric View Drop Down
Newbie
Newbie


Lid sinds: 05 Januari 2008
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 1
Direct Link To This Post Onderwerp: maatpak met gaatje erin - help !!!
    Posted: 05 Januari 2008 om 23:41
Hallo iedereen

In belgie is de uitverkoop begonnen en natuurlijk kon ik het mij niet laten om iets te gaan kopen. dus vandaag een mooie maatpak gaan kopen en in de late avond neem ik hem uit de zak en wat zie ik dat er aan de mouw een gaatje zit in de stof en ook in de be binnenkant.

Nu mijn vraag is: wat zou ik eraan kunnen doen. iets over laten naaien of kan je het toestoppen??? want zou het beste zijn??

Kan iemand mij advies geven????


Dank u

Cedric


Back to Top
moeder van View Drop Down
Duizendpoot
Duizendpoot
Avatar

Lid sinds: 12 November 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 340
Direct Link To This Post Posted: 06 Januari 2008 om 00:35
Als het een klein gaatje is kan je het bij elkaar naaien met een paar steekjes samentrekken rond het gat (wordt dan een soort..uuh navel) Bij een groter gat zal je er iets anders mee aan moeten...labeltje??
~~~~~~~~~~~~~~
Groeten Debby
~~~~~~~~~~~~~~
Back to Top
breioma View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 09 Mei 2007
Status: Offline
Points: 2303
Direct Link To This Post Posted: 06 Januari 2008 om 06:33

Weet niet of het bij jullie kan ,maar hier kan je bij de stomerij ook kleding voor herstel brengen,zij stoppen het dan onzichtbaar.Als je zelf kan stoppen kan je dat doen met een heel dun draadje garen.

Je kan ook strijkbaar herstelstof erachter strijken,als jet niet te groot is.

Back to Top
boek View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 23 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 4896
Direct Link To This Post Posted: 06 Januari 2008 om 08:52

Dat hangt er van af hoe groot het gaatje is, maar ik zou het bij een heel klein gaatje voorzichtig stoppen, en anders zou ik zien waar ik een stukje stof zou kunnen weghalen bv. binnen kant zak en dit er achter leggen , er inplakken en dan het geheel met kleine steekjes stoppen.

ik snap dit is flink balen, het mooie is er gelijk af. maar je leert er weer van volgende keer kijk je nog beter of er wat aanmakeert.

groetjes Tineke

Back to Top
Magtelt View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 26 November 2006
Locatie: Apeldoorn
Status: Offline
Points: 23723
Direct Link To This Post Posted: 06 Januari 2008 om 14:02
Ik zou vragen bij de stomerij of bij een herstelatelier, misschien hebben die wel een oplossing of opstrijktextiel in de goede kleur. Ik heb bij een postorderbedrijf eens een heleboel verschillende kleuren gekocht. Het zou nog meer balen zijn, als je een duur pak voor de volle prijs had gekocht en iemand had er een gaatje in gemaakt.
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.
Back to Top
Moesje View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Lid sinds: 26 Februari 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 28
Direct Link To This Post Posted: 27 Februari 2008 om 18:06
Als het klein genoeg is om zelf te stoppen, kun je draad gebruiken dat je uit de zoom peutert. Dan weet je zeker dat je dezelfde kleur hebt. Succes!
Groet Moesje
Groetjes, Moesje
Back to Top
 Reageer Reageer

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.406 seconden.
Lang Yarns