Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Topic geslotenvakantiepech

 Reageer Reageer Pagina  12>
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
BreienHaken View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 28 Maart 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 2485
Direct Link To This Post Onderwerp: vakantiepech
    Posted: 20 September 2008 om 09:54
zo ik ben sinds gisteravond weer terug van vakantie. Op de nodige pech na een hele leuke tijd gehad. Heel veel mooie dingen gezien, van kliffen, musea (Rodin, Chagall, Matisse), een beeldenkathedraal, watervallen, bergen tot disneyland en parijs etc.

Wel heel wat beleefd aan pech dus. We hadden een aantal hotelletjes door Frankrijk heen geboekt. Bij 1 daarvan kwamen we aan en was het hotel niet echt smakelijk. Eerst hebben we 4 uur voor de deur staan wachten tot we eindelijk naar binnen mochten. Toen kregen we een hele smerige kamer te zien, waar duidelijk al maanden niet was schoongemaakt inclusief bruinige lakens. Toen moesten we de sleutel weer inleveren en bleek dat onze reservering niet was doorgekomen. Erg vreemd want we hadden een bevestigings email bij ons en er was volledig betaald (ook per e-mail bevestigd). In de hal van het hotel lagen 2 zwervers met grote bierblikken, toen waren we er wel redelijk klaar mee en wilden we ons geld terug. Nogmaals 4 uur gewacht tot iemand ons te woord wilde staan. Nu is mijn Frans mondeling verre van goed en leg dan maar eens uit wat je wilt....niemand sprak Engels dus tja. Door een aantal mensen flink verrot gescholden daar en toen zijn we maar weggegaan daar het al donker werd. 350 euro lichter helaas....
Geen zorgen, ben al druk bezig met de creditcard maatschappij e.d. maar dat is nu ook niet het punt.

Vol frisse moed gingen we weer verder. Het duurde 2 dagen voordat we een nieuwe slaapplek hadden gevonden want alles was maar 1 nacht beschikbaar. Uiteindelijk in een oude kathedraal terecht gekomen die nu als hotel werd gebruikt. Dat was een geluk bij een ongeluk. De kamer was heel sobertjes maar wat een schitterende omgeving en gebouw! En zelfs betaalbaar! Het vakantiegeld was inmiddels flink geslonken door de tegenvaller dus manlief moest helaas even bijspringen.

Toen hebben we een paar dagen gezellige dingen gedaan. Op zaterdag weer pech gehad, ik gleed uit in de douche en verstuikte mijn enkel. Bovendien was mij rug helemaal beurs en paars toen. Nu is een verstuikte enkel niet zo'n punt maar wel als je al kaartjes hebt voor 2 dagen eurodisney.... Dus ik met mijn koppige pootje stug naar disneyland. Manlief aan 1 arm en flink doorhinkelen. Elk bankje wat we tegenkwamen werd benut. Je kon wel rolstoelen huren maar dat was gewoon niet handig in zo'n park. Nu ben ik weer thuis en mag ik lief op de bank met mijn laptopje.

1 voordeel, gaat manlief ook een keer boodschapjes halen hahaha wat een uitbuitertje he?

groetjes ikke
Back to Top
rita_1709 View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 15 Juni 2007
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 4454
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 10:03

Hoi Knitalot,

Nu zie ik je wedervaren op vakantie... had juist een mailtje gestuurd dat ik hoopte dat je een leuke vakantie had  !!

Ai dat zag er dus niet goed uit... Soms is het echt wel balen met die hotels in Frankrijk hé ???

Gelukkig kan je nu op de bank zitten met je laptop en misschien een handwerkje erbij !!!  Manlief zal je nu wel goed verzorgen en in de watte leggen !!!

Groetjes,
Rita.

Bloemen zijn om mooi te zijn..
Mensen zijn om goed te zijn !!
Back to Top
Corry R View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 11 Januari 2008
Status: Offline
Points: 8853
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 10:10

wat een pech,laat je nu maar lekker verwennen en leve de laptop!!

heb je verder niets over gehouden van je val?

Back to Top
Tul!p View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 28 Januari 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 3367
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 10:34
Ten eerste welkom terug en ja je hebt wel wat pech gehad zeg. Nou laat je maar lekker verwennen door manlief en laat dat pootje van je goed rusten des de eerder je er weer vanaf bent.
GROETJES
Back to Top
esthertje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 09 November 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7742
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 10:47

in de eerste plaats: welkom thuis.

in de tweede plaats beterschap met je enkel en dat het maar snel beter mag gaan

en in de derde plaats: succes met het terughalen van je geld.

ik hoop dat je toch nog aan de fijne dingen van de vakantie kunt terugdenken na zoveel tegenslag. en maar hopen dat je de volgende vakantie wat meer kunt gaan genieten.

Back to Top
tammie View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 10 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 6409
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 11:26

welkom terug.

wat een raar hotel zeg zat gelijk te denken aan het progamma: red mijn vakantie, maar gelukkig is het niet zo heel erg als in dat progamma. beterschap met je enkel en blauwe rug.

fijn he zo'n laptop? en nog gehandwerkt in de vakantie of had je daar geen tijd voor?

http://tammysplace1.blogspot.nl/
http://www.tammysplace.nl/
http://tammie1990.multiply.com
https://www.facebook.com/tamara.denos
http://tammy190.hyves.nl/
http://pinterest.com/tammie1990/
Back to Top
naatje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 07 Februari 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 5829
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 11:29
WELKOM THUIS KNITALOT.

WAT EEN ELLENDE VOOR JE.
HOOP DAT JE OP EEN OF ANDERE MANIER JE GELD TERUGKRIJGT.
STERKTE MET JE ENKEL EN GENIET MAAR EVEN OP DE BANK.

RENATE
BUSY BEE RENATE:www.handwerkenmetrenate.nl
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 11:31

wat een avontuur knitalot,zo vakantie vergeet je nooit meer,sterkte met je pootje,en gullig dat het je handen niet zijn.

groetjes puck

Back to Top
corine View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 Oktober 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 3518
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 11:46
Wat vervelen allemaal, maar geef je pootje nu maar wel rust
Back to Top
Teunie View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 02 Oktober 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7299
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 11:54
Hoi Knitalot wat een vakantie was dat zeg die zul je zeker niet snel vergeten. Maar je hebt gelukkig ook veel mooie dingen gezien dus dat maakt weer veel goed. Sterkte met je enkel en rug en ik hoop dat het met je creditcard goed afloopt.
Groetjes Teunie
Back to Top
breinaald View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 22 Augustus 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 2880
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 12:24

wat vervelend allemaal voor jullie.hoop dat je toch nog een beetje hebt genoten.

veel beterschap met je enkel

quality=
Back to Top
boek View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 23 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 4896
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 12:57

flinke sh*t zeg, maar ik kom gezellig naast je zitten op de bank, zit al een week op de bank, bacteriele ontsteking... in mijn been begint nu te bekomen maar nog anderhalve week en dan zou ik op vakantie dus hoop er het beste van

<a rel=nofollow href="http://www.funpagina.eu"></a>
Back to Top
BreienHaken View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 28 Maart 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 2485
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 15:30
he bah tineke wat vervelend! maar wordt wel erg gezellig op de bank dan! Gok zo dat we nog wel meer gezelschap krijgen dan hahaha
Back to Top
miep View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru



Lid sinds: 17 Mei 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 3972
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 15:34

Oh jakkes, daar moet je toch ook niet aan denken zeg, slapen op bruine lakens. Wel heel erg vervelend van je enkel, is natuurlijk een stuk erger geworden door het maar "gewoon" doorhinkelen. Hopelijk krijg je wel de juiste boodschappen in huis (of heb je een briefje meegegeven). Sterkte!

Back to Top
Josl View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 April 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7221
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 18:01

Hallo Knitalot,

wat een misére in ja vakantie. Hoop dat je er toch nog leuke gevoelens bij hebt overgehouden

en

sterkte met je pootje.

groetjes, Joke

Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?

Back to Top
odette View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 02 April 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 3080
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 18:27

Wat een pech. Maar je had de rolstoel moeten nemen want dan mag je (bijna) overal vooraan in de rij.

Hoop dat het nu weer wat beter met je gaat, zonde van dat geld van het hotel. Hopelijk lukt het je nog om wat te rug te krijgen.

Frans is ook niet mijn sterkste punt en als het moeilijk wordt (voor de fransen dan) dan doen ze helemaal geen moeite meer om engels te praten.
Wij willen misschien volgens jaar naar Frankrijk op vakanktie , ben al druk bezig om mijn frans op te halen. Maar als ik jou verhaal zo lees.......

odette
Back to Top
pralientje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 23 Mei 2008
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 14072
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 18:39
Welkom thuis om te beginnen ,en spijtig dat je minder slechte plaatsen hebt gehad om te slapen.Laat je nu maar goed verwennen door je man
Back to Top
Koningsdochter View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 25 Juni 2008
Status: Offline
Points: 5322
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 19:43

OH WAT BALEN, KNITALOT VAN DAT HOTEL. WAT VERVELEND DAT JE OP STRAAT STOND ZONDER EEN SLAAPPLAATS. HEERLIJK DAT JULLIE IN DIE CATHEDRAAL TERECHT KONDEN UITEINDELIJK. DAT WAS DAN WEER BOFFEN. EN DAN DIE VAL. WAT EEN PECH. JUIST ALS JE NAAR EURO DISNEY GAAT. NU NAAR LEKKER BIJKOMEN OP DE BANK MET JE LAPTOP EN JE HANDWERK. ENNE JE MAN VOELT OOK EENS WAT HET IS OM BOODSCHAPPEN TE DOEN

Groetjes, Clara

Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!
Back to Top
T Looman View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 02 December 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 4146
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 20:52
Originally posted by Josl Josl wrote:

Hallo Knitalot,

wat een misére in ja vakantie. Hoop dat je er toch nog leuke gevoelens bij hebt overgehouden

en

sterkte met je pootje.

groetjes, Joke

hier sluit ik me bij aan

groetjes Thea
Back to Top
Dikky View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 28 November 2007
Status: Offline
Points: 2403
Direct Link To This Post Posted: 20 September 2008 om 21:11

Oei,

Dat is geen vakantie maar een flink avontuur. Of in het geval van het hotel de foute film waar je in terecht bent gekomen.
Geniet lekker van je 'vakantie' thuis op de bank met het pootje omhoog en buit het maar even lekker uit. Voor je het weet kun je weer volop aan de slag.

Groetjes,
Dorine
Back to Top
 Reageer Reageer Pagina  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.438 seconden.
Lang Yarns