
Mijn moeder |
Reageer
|
Pagina <12 |
| Autheur | |
geesje
Hobbyguru
Lid sinds: 21 December 2005 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 5399 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 13:50 |
|
STERKTE.........
|
|
|
groetjes geesje
|
|
![]() |
|
Guests
Guest Group
|
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 14:36 |
|
Wat is dat naar voor je, geen wonder dat je je niet kunt concentreren op je handwerk. Heel veel sterkte.
|
|
![]() |
|
diny183
Hobbyguru
Lid sinds: 03 Oktober 2009 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 1433 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 16:02 |
|
vanmorgen hebben we moeders naar het revalidatiecentrum gebracht, bij de rondleiding had ik het even moeilijk, heb het allemaal meegemaakt met mijn schoonouders en nu, een half jaartje later gaan we dezelfde weg met mijn moeder.
Maar, ze is hier op de goede plaats om te revalideren, het personeel is aardig en ze heeft een 1 persoons slaapkamer. Haar vriendin ( die vorige week donderdag een herseninfarct kreeg) komt maandag. Ze zijn al 65 jaar vriendinnen en komen nu op de zelfde afdeling en huiskamer. Vanaf morgen gaat de therapie beginnen en we hopen dat ze over enige maanden weer thuis bij mijn vader komt.
|
|
|
|
![]() |
|
Frea H.
Hobbyguru
Lid sinds: 07 April 2010 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 3377 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 16:04 |
|
Diny,veel sterkte. dat is ook toevallig dat haar vriendin ook een herseninfarct heeft gehad in dezelfde week. Herkennen ze elkaar nog?
groetjes Frea.
|
|
![]() |
|
nldutchy
Hobbyguru
Lid sinds: 29 Juni 2010 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 3778 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 16:10 |
|
ach Diny, wat verdrietig hè..veel sterkte hoor !!!!
|
|
|
Leef vandaag want niemand heeft je morgen beloofd (KWF)
http://krealene.wordpress.com Marlene aka nldutchy |
|
![]() |
|
marjolein2202
Hobbyguru
Lid sinds: 27 September 2010 Status: Offline Points: 1746 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 20:02 |
|
lieve Diny, wat een schrik...gelukkig komt ze op een goede plek en ook nog samen met een vriendin. De reden waarom is naar, maar het is wel fijn dat ze samen daar kunnen zijn. ik hoop dat je moeder weer goed opknapt en dat ze idd zelf ook weer de breipennen vast kan houden over een tijdje!
|
|
![]() |
|
corine
Hobbyguru
Lid sinds: 12 Oktober 2006 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 3518 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 20:34 |
|
Lieve Dinie,
Heel veel sterkte toegewenst, ook wij hier weten wat het is, probeer zelf ook een beetje rust te nemen.
|
|
|
|
![]() |
|
IngeDeV
Hobbyguru
Lid sinds: 20 Januari 2011 Locatie: Belgium Status: Offline Points: 2507 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 16 Maart 2012 om 21:05 |
|
Ik wens je heel veel sterkte;
dat je niet uit de brei geraakt kan ik best geloven, er zijn andere prioriteietn die je aandacht vangen. Kom gerust langs voor een baabel en hou on sop de hoogte. We leven zeker met je mee groetjes Inge |
|
|
IngeDeV
http://ingedev.blogspot.com http://ingedeve.weebly.com/eigen-werkjes.html |
|
![]() |
|
Reageer
|
Pagina <12 |
| Tweet |
| Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |