hoe doen jullie dat ? |
Reageer ![]() |
Autheur | |
lianne M ![]() Duizendpoot ![]() ![]() Lid sinds: 21 Maart 2013 Locatie: limburg Status: Offline Points: 255 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Posted: 01 Mei 2013 om 16:06 |
Ik ben ver op het eind met patroon 127/7 van drops.
Ik heb er al over gehad met lidwina,ik ga de draad om ineen te naaien in ieder geval spitsen zodat die wat dunner word.De randen zijn vrij open (stokje en dan lossen). Wie heeft er goede tips? Gr,Lianne
|
|
![]() |
|
Mutti ![]() Hobbyguru ![]() Lid sinds: 30 Januari 2011 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 8177 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ik naai mijn werk bijna altijd inelkaar met naaigaren in de zelfde kleur en als dat er niet is met 1 0f twee draadjes borduurgaren (DMC )
|
|
![]() |
|
lianne M ![]() Duizendpoot ![]() ![]() Lid sinds: 21 Maart 2013 Locatie: limburg Status: Offline Points: 255 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
ok ik wou het met safran doen dit kun je makkelijk splitsen.
Maar hoe doen jullie het? Met de goede kanten tegen elkaar en met onzichtbare kleine steekjes? aan de goede kant van het werk?
|
|
![]() |
Reageer ![]() |
|
Tweet |
Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |