Hoe eigenlijk? |
Reageer ![]() |
Pagina <123> |
Autheur | |
Lisette1985 ![]() Duizendpoot ![]() ![]() Lid sinds: 07 Maart 2012 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 174 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Oh dan zal ik binnekort eens een babywinkel inlopen om te kijken of ik die knuffels kan vinden, ben nu wel nieuwsgierig.
En ik vind haken leuk dus dat blijf ik ook zeker doen hoor. Ik kan in ieder geval trots vertellen dat ik al een hoop zelf gemaakt heb.
|
|
![]() |
|
Vifke ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 20 Oktober 2011 Locatie: Belgium Status: Offline Points: 1594 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Je kan die op de link die ik doorgeef al bekijken en denk dan eens na hoeveel van die dingen je zelf kan maken terwijl anderen er geld voor moeten uitgeven, wedden dat je opeens trots bent dat je kan haken :-)
http://www.kleinezebra.com/merk/anne-claire-petit |
|
![]() |
|
Lisette1985 ![]() Duizendpoot ![]() ![]() Lid sinds: 07 Maart 2012 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 174 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Zo, wat een leuke dingen staan erbij, en wat een prijzen... jeetje zeg
ik geloof dat ik mijn granny square maar op marktplaats ga zetten voor 1000 euro ![]() |
|
![]() |
|
Vifke ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 20 Oktober 2011 Locatie: Belgium Status: Offline Points: 1594 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
In de modeshow van House of Holland liep er kledij van granny squares op de catwalk, ze verkochten in hun winkels in UK een sjaal voor £485 geloof het of niet.
|
|
![]() |
|
Lisette1985 ![]() Duizendpoot ![]() ![]() Lid sinds: 07 Maart 2012 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 174 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Jeetje wat een hoop geld.
Zo zie je maar weer dat handgemaakte dingetjes eigenlijk ontbetaalbaar zijn. Nu ben ik inderdaad nog veel trotser op mijn eigen gehaakte knuffels, deken en tas.
|
|
![]() |
|
Vifke ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 20 Oktober 2011 Locatie: Belgium Status: Offline Points: 1594 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kijk maar hier naar die sjaal http://www.asos.com/House-of-Holland/House-of-Holland-Multi-Coloured-Crochet-Scarf/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1702182
En hier naar foto's van de modeshows vorig jaar http://www.thestylecatcher.com/2011/02/23/fashion-revival-the-granny-square-scarf/ Tuurlijk moet je er trots op zijn, zijn wij ook. :-) |
|
![]() |
|
esthertje ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 09 November 2007 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 7742 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ik ben 4 jaar geleden begonnen doordat een vriendin van mij begon te breien.
dat was voor mij al zo lang geleden dat ik op het net ben gaan zoeken hoe ik ook al weer steken op een naald moest zetten. en toen kwam ik een haak film tegen en vond dat zo leuk. Ik had ooit een haaknaald gekregen van mijn moeder. Die was nog van mijn oma. Ik ben via die film begonnen en na 4 jaar draais ik bijna nergens mijn handen meer voor om. ik heb alles via forums, filmpjes en tekeningen aangeleerd. Ik kende niemand die dat kon. |
|
![]() |
|
![]() |
|
zazia ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 03 Februari 2012 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 1418 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ik heb haken op mijn CV gezet bij hobbies. Ze vragen er bijna altijd na, dan leg ik uit dat ik vooral voor anderen maak, wat ben ik toch een mensenmens. Verder toont het aan dat ik heel geduldig en nauwkeurig, anders krijg je zo'n patroon niet mooi.
|
|
![]() |
|
esthertje ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 09 November 2007 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 7742 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
juist wel en dan gelijk een knuffel of foto onder zijn neus drukken voordat er een mening gegeven kan worden.
staan ze gelijk met de mond vol tanden
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
Karina ![]() Hobbywonder ![]() ![]() Lid sinds: 28 September 2010 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 425 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
ik heb het ook op school geleerd. Toen ik een jaar of 14 was heb ik een strandtas gehaakt. 3 jaar geleden ben ik weer begonnen. Het begon omdat mijn dochter van toen een jaar of 6 wilde leren breien. Ik ben toen begonnen met een sjaal maar die is nooit afgekomen. Een paar maanden later dacht ik, ik ga een muts voor de kinderen haken. Daarna volgde 2 poncho's voor ze. Daarna wilde ik iets anders haken en kwam ik op internet leuke knuffels tegen. Heb mezelf de mag. ring aanleerd en via internet veel tips gelezen over het rondhaken enzo. De kinderen zijn nu erg blij met mij.
|
|
![]() |
|
Wanda ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 30 December 2007 Status: Offline Points: 2280 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
weet zelf niet wanneer ik begonnen ben met breien en haken, breien denk ik op school en mijn moeder kon haken en ik dacht toen, wat zij kan moet ik ook kunnen.
heb van alles gebreid en gehaakt, gehaakte tafelkleden, kleedjes en nog veel kleding en naderhand voor kleindochter veel barbiekleding. door het overlijden van onze zoon heeft het een tijd stil gestaan, maar toen kreeg ik asielzoekers naast me, chinese, met 2 dochtertjes en die hadden totaal geen speelgoed. had nog barbies liggen en heb die gegeven en ben er voor gaan breien en die meisjes spelen er veel mee en nu ben ik weer helemaal verslaafd aan het haken en breien. heb heel veel kunnen downloaden van internet en blijf zoeken naar leuke dingen, ben nu met 3 dingen tegelijk bezig, een sprei, een vestje voor de moeder van een andere buurvrouw en een vestje voor mezelf en ik wil nog zoveel doen. |
|
WANDA
![]() Niemand is volmaakt, en daar ben ik het perfecte voorbeeld van |
|
![]() |
|
chantalmv2 ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 10 Maart 2011 Status: Offline Points: 4681 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Vorig jaar liep ik in een boekenwinel,met mijn zoon wou graagst ik zeg een Pinguin ging maken. Hij is dol op die beesten.
En op dat moment kwam ik en haak boekje. tegen met dieren erin. Heb ooit leren haken op school. En enhet door de info in het boekje weer opgepakt, door informatie te gaan zoeken ben ik hier terecht gekomen. Toen was er een val van Jips omslagdoeken,en zo ben ik verslaafd geraakt. |
|
![]() |
|
Eugenie ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 08 December 2005 Locatie: nog net veluwe Status: Offline Points: 4201 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
ik heb het vroeger op de huishoudschool geleerd maar vond het meer voor oma`s en heb het jaren niet gedaan totdat ik een beginende tenniselleboog kreeg van het breien en met behulp van internet oa het forum heb geleerd. ik geloof dat het eerste dat ik gemaakt heb eeb hoedje voor de wcrol.
|
|
![]() ~De overwinning is niet altijd voor de snelsten of de sterksten maar voor hen die volhouden~ |
|
![]() |
|
JoJo ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 03 Juli 2007 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 1513 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ik kon al heel lang breien en vond dat leuk om te doen. Haken leek me ook heel leuk maar dat kon ik niet.Tot de dag dat ik vond dat ik ook moest kunnen haken. D.m.v duidelijke plaatjes heb ik het mezelf geleerd. Eerst een beetje prutswerk maar al snel leek het ergens op en kreeg ik er steeds meer plezier in. Nu maak ik regelmatig spulkletjes om kado te geven. Of voor eigen gebruik.
|
|
![]() |
|
![]() |
|
doortje ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 27 November 2011 Status: Offline Points: 2062 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
he voor oudere hoe kom je daar nu bij weet je dat de sterren in amerika bijna allemaal haken maar vooral breien en als je het niet tegen een date durft te zeggen zal je nooit jezelf kunnen zijn je moet juist direct laten zien wie je ben en daar vooral heel trots op zijn ik hoor liever dat iemand handwerkt dan dat ze dagen in de kroeg zitten ofzo en als het goed is ziet die gene echt wel dat jij geen suffie ben
![]() |
|
![]() |
|
by Ieke ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 09 Februari 2011 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 2887 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Van m'n moeder geleerd!
Ik haakte altijd 1 of 2 poppetjes per vakantie. Totdat ik 2 jaar terug ofzo steeds fanatieker ging haken en meer poppetjes maakte, ook buitenom de vakantie. Sinds ik lid ben van dit forum is het hek van dam en haak ik alles wat los en vast zit. |
|
![]() |
|
Iris74 ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 01 December 2008 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 1337 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Hmm, ik heb het geloof ik mezelf geleerd, ik ben kinkshandig, en dan is het niets waar dom het van een rechtshandig persoon te leren. Breien kan ik wel, maar vind ik niet leuk. Ik ben ooit een keer ergens mee begonnen, gelijk met mijn zus, en haar model werd zo enorm anders dan die van mij. Wij snapten er niets van hoe dat kan. Meerdere mensen om raad gevraagd, maar niemand kwam eruit. Wat bleek, ik wisselde de pennen niet om, hahaha, dus breien deed ik links- en rechtshandig. Mijn zus kwam er achter toen ze vroeg of ik door wilde gaan, samen met haar, kon ze kijken wat ik deed.... Het is al heel wat jaartjes geleden, maar ik moet het nog regelmatig horen, hahaha!!
|
|
**************
groetjes Iris ************** |
|
![]() |
|
drempt ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 11 Februari 2009 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 3806 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
breien heb ik van mijn oma geleerd toen ik een jaar of 7 was denk ik
ik vond het erg leuk maar door de opmerkingen van een linkshandige zus en een zus die alles te strak breide ben ik helaas ermee gestopt
achteraf denk ik dat mijn zussen een beetje jaloers waren op mijn dekentje popjes en tasje die ik samen met oma maakte Maar ik was helaas erg gevoelig voor hun opmerkingen
een paar jaar geleden heb ik het breien weer herontdekt en uitgeprobeerd wat ik nog wist
stekenopzetten recht en averecht breien en afkanten
daarna heb ik dit forum ontdekt en met behulp van de vrouwen hier leren patroonlezen (wat me nog steeds niet helemaal goedaf gaat) Ik zag hier zulke mooie gehaakte knuffels en zo dat ik dat ook wilde kunnen
lang leve youtube Dankzij diverse flmpjes met uitleg heb ik mezelf haken geleerd
|
|
Chris
zoveel idee�n zo weinig tijd |
|
![]() |
|
lidwina ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 01 Mei 2011 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 14130 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ik denk dat ik het haken op de lagere school heb geleerd. Ik geloof een ballennet. Breien heb ik toen ook geleerd. Pas echt begonnen op kostschool. Gedeeltelijk verplicht, maar veel meer omdat iedereen breide. De ene trui na de andere. Later van alles gehaakt. Een hele mooie jurk, een paar pakjes. En breien nog veel meer. Vesten, jassen, truien, pakjes. Later voor man en kinderen en ineens stop.
En toen kwamen er kleinkinderen en amigurimi. Nu ben ik weer terug waar ik ooit was: bij kleding en tussendoor ami's. groetjes, Lida
|
|
![]() |
|
malofa ![]() Duizendpoot ![]() Lid sinds: 29 Augustus 2010 Locatie: Thailand Status: Offline Points: 394 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Toen ik een jaar of 10 was breide mijn moeder heel veel. Van haar heb ik de basissteken geleerd. Ben toen begonnen aan een trui voor mijn nichtje (toen 3) Dat was lekker klein. Die trui is noot verder gekomen dan een voorpand en een halve mouw. Jaren later zag ik mijn schoonmoeder veel haken en breien. Toen begon t bij mij weer te kriebelen. heb van haar een aantal basisdingen afgekeken en veel van youtube afgehaald. Ik ben begonnen met haken, en dan engelse patronen. Ik heb nu nog steeds meer moeite met nederlands dan engels. Door dit forum ook vele mooie breipatronen gezien en daar ben ik zo'n anderhalf jaar geleden weer mee begonnen. Laatst zag ik iets over tunisch haken, dus dat ga ik ook nog uitproberen.
groetjes Wenke |
|
Sawadee ka (zoals ze hier zeggen)
|
|
![]() |
Reageer ![]() |
Pagina <123> |
Tweet |
Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |