Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

pootjes/armpjes bevestigen??

 Reageer Reageer
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
Donatella View Drop Down
Newbie
Newbie


Lid sinds: 18 Maart 2011
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Donatella Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Onderwerp: pootjes/armpjes bevestigen??
    Posted: 07 April 2011 om 11:50

Hallo mede "hobbydozen "

Ik heb eeb vraagje.

Ledematen van knuffels, hoe bevestig je die mooi aan het lijfje?

Zowel gebreid als gehaakt?

Ik zie nu al uit naar de antwoorden.

Groetjes Donatella

 

Donatella
Back to Top
smimske View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 20 Augustus 2010
Locatie: Nederland
Status: Offline
Points: 1204
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer smimske Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 07 April 2011 om 12:37

Blijft lastig! Maar veel van ons gebruiken iets van een speld(heb zelf van die spelden gekocht bij kruidvat die ze gebruiken bij het vast zetten van krullers in het haar...) of cocktailprikkers om de ledematen op zijn plek te houden.

Misschien als je bij "zoeken" iets intypt van bevestiging ledematen dat er nog veel meer tips te vinden zijn?!??

 

Back to Top
Magtelt View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 26 November 2006
Locatie: Apeldoorn
Status: Offline
Points: 23714
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Magtelt Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 07 April 2011 om 21:09
Bij tips en trucs zei iemand met een satepen, die kun je door beide armen en het lijf heensteken. Met twee blijft alles nog beter op de plek. Kan natuurlijk ook met een dunne sokkenpriem.
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Guests Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 08 April 2011 om 10:10

Ik gebruik ook een sateprikker om de delen op z'n plek te houden wanneer ik ze vastmaak. Maar is dat inderdaad wat je bedoelt met je vraag? Of wil je een bepaalde steek weten voor het vastmaken? Ik heb eens bij een paar knuffels de ledematen scharnierend vastgemaakt, dat vond ik zelf heel mooi. Maar dat is niet bij elke knuffel mogelijk of mooi. Dat doe je als volgt:

Je zorgt dat de ledematen aan de bovenkant dicht zijn. Dan houd je ze met de zijkant aan weerszijden van het lijfje (dus niet met de bovenkant er tegenaan). Je haalt een draad door 1 arm/been, door het lijfje en door de andere arm/been en steekt de draad net ernaast weer terug, verder zoveel mogelijk door dezelfde gaten heen. Eventueel nog een keer om de bevestiging wat steviger te maken. Dit gaat heel snel en de pootjes kunnen nu scharnieren.

Back to Top
Leonie_y View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 19 Oktober 2009
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 9435
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Citeer Leonie_y Citeer  ReageerReply Direct Link To This Post Posted: 08 April 2011 om 20:24
Wat een goeie tip Carlaevelien. Die ga ik zeker eens een keer uitproberen
Denk niet aan wat je niet meer kunt maar aan wat nog wel mogelijk is



het glas is altijd halfvol

Back to Top
 Reageer Reageer

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.703 seconden.
Lang Yarns