Print Pagina | Close Window

Gehaakte kat?? Verjaardagscadeautje..

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Gezocht
Forum: Zoek je een patroon of blad zet het dan hier neer
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=10877
Print Datum: 08 Mei 2025 om 00:01
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: Gehaakte kat?? Verjaardagscadeautje..
Bericht van: caelum
Onderwerp: Gehaakte kat?? Verjaardagscadeautje..
Datum bericht: 15 September 2009 om 23:00

Hoihoi! Mijn nichtje wordt vrijdag 6 jaar. Ze wilt graag een kitten voor haar verjaardag, maar dat mag niet van haar moeder (en logisch ook!), maar omdat ze het al zolang heeft over katten, wou ik heel graag een kat maken voor haar verjaardag. Heb het helaas heel druk gehad, want ik wou de Jinxy cat maken, maar ben bang dat dat te gedetailleerd wordt op zo'n korte termijn! (aangezien ik er alleen 's avonds aan kan werken omdat ze overdag tot kwart voor 8 bij me is)..

Ik durf het bijna niet meer te vragen, omdat ik al zulke mooie patroontjes heb gehad van jullie, maar heeft iemand misschien een patroon van een gehaakte kat? Engels of Nederlands maakt niet uit, maar liever geen Japanse schema's want daar snap ik niets van!! Breien kan ik ook niet.. En niet de jinxy cat of de lionbrand cat, want die heb ik al maar vindt die van Lionbrand te mini en de jinxy te veel! hahah. De wol heb ik hier al liggen, je zou er een klein meisje heel blij mee maken (en mij ook )

Mijn email staat in mijn profiel bij MSN.. .. Alvast vreselijk erg bedankt, ik hoop dat ik het dan nog in elkaar kan flansen voor vrijdag, maar moet lukken toch???




Antwoorden:
Bericht van: tootjeko
Datum bericht: 16 September 2009 om 07:39
Ik heb je wat katten gestuurd, hoop dat er iets voor je tussen zit.

-------------
Groetjes Tootje



[IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y58/tootjeko/Amigurumi/P28-03-09_1055-1.jpg">


Bericht van: Eugenie
Datum bericht: 16 September 2009 om 07:59
IK heb ook wat katten gestuurd

-------------

~De overwinning is niet altijd voor de snelsten of de sterksten maar voor hen die volhouden~





Bericht van: L33ntje
Datum bericht: 16 September 2009 om 08:49
http://diyods.blogspot.com/2006/08/finally.html - HIER vind je een (gratis) patroon van een vreselijk leuke en tamelijk eenvoudige kat - eerlijk gezegd vind ik hem liever dan de Jinxy Cat.

Dan heb ik recentelijk een leuke techniek opgedoken hier ; met een hondenborstel (of kattenborstel, zo een met fijne ijzeren haakjes( kun je van elke gehaakte knuffel een záchte gehaakte knuffel maken (zal straks even wat foto's uploaden) wat hem nog kindvriendelijker maakt.


http://www5a.biglobe.ne.jp/%7Emite/diagram/crochetedCat.html -
HIER nog een die er sprekend op lijkt (volgens mij is het dezelfde) maar dan met haakschema's ; dat vinden sommige mensen makkelijker (zoals ik ;-) )

(De afbeelding was inderdaad inmiddels ook voor mij verdwenen ; effe eenandere gezocht dan maar. Als je googelt op op afbeeldingen van ' amineko'  nog veel meer schattige exemplaren.....


Bericht van: inge.v
Datum bericht: 16 September 2009 om 08:53
Leentje ik zie niets op de foto!

-------------


Bericht van: L33ntje
Datum bericht: 16 September 2009 om 09:01
Even verversen misschien ? Ik zie hem namelijk wel......
Nog schattigere foto's op de site van het Japanse patroon hiervan trouwens ;
 

Hopelijk zijn deze wel meteen te zien ?


Bericht van: inge.v
Datum bericht: 16 September 2009 om 11:10
Ik zie ze.
Is een leukerd.

-------------


Bericht van: Josl
Datum bericht: 16 September 2009 om 12:21

WAT een schatje!

groetjes, Joke



-------------
Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?



Bericht van: *kathy*
Datum bericht: 16 September 2009 om 19:21
zoals beloofd, heb ik mailbox gevuld vandaag


Bericht van: L33ntje
Datum bericht: 16 September 2009 om 19:25
Ik ben nu zelf een pluizige versie aan het maken (alleen de snuit en de beentjes moeten nog) en hij wordt echt wel cute !! Hierna moet ik echt weer even stoppen met die hondenborstel, want een nieuw trucje is leuk, maar je moet jezelf niet te veel gaan herhalen natuurlijk .


Bericht van: Meia
Datum bericht: 16 September 2009 om 20:56
Wat een schatje hč die poes, ik heb em maar even opgeslagen maar volgens mij had ik hem al, kon het niet nakijken. Externe schijf heeft even pauze geloof ik

-------------
     All you need is love.



Bericht van: caelum
Datum bericht: 16 September 2009 om 21:16
Allemaal erg bedankt voor de patronen! Heb inmiddels eentje uitgekozen en ben al druk bezig, het resultaat kunnen jullie vrijdag bewonderen! :-)


Bericht van: *kathy*
Datum bericht: 21 September 2009 om 07:42
ben benieuwd welke je gemaakt hebt en hoe hij is geworden.



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net