Print Pagina | Close Window

Morgen Kreadoe!!!

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=11714
Print Datum: 15 November 2025 om 10:28
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: Morgen Kreadoe!!!
Bericht van: caelum
Onderwerp: Morgen Kreadoe!!!
Datum bericht: 11 November 2009 om 18:10

Ik ga morgen naar de Kreadoe met mijn moeder! Heb er super veel zin in.. maarrrr.. wat kan ik er van verwachten! Weet iemand dat?
En ook hoe het moet met jassen e.d.? We gaan namelijk met openbaar vervoer.. En of je zelf eten/drinken mee mag nemen? Stomme vragen misschien maar ben nog nooit naar zo'n beurs geweest en heb geen idee wat ik er me bij voor moet stellen, het enige waarvan ik weet dat ik het mee moet nemen is een goed gevulde portemonnee

Liefs!!




Antwoorden:
Bericht van: boek
Datum bericht: 11 November 2009 om 18:49

er is een garderobe waar je jas inbewaring kan geven tegen een kleine vergoeding

en je mag gerust je eigen eten en drinken meenemen wel zo goedkoop

heel veel plezier



-------------
<a rel=nofollow href="http://www.funpagina.eu"></a>


Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 11 November 2009 om 19:04
Heel veel plezier. Volgens mij zijn er hier en daar workshops. Ik hoop dat je genoeg tijd hebt om alles te zien.

En stomme vragen bestaan niet, zeker niet op dit forum. Op jouw leeftijd kun je nog niet alles weten en gedaan hebben.

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: Meia
Datum bericht: 11 November 2009 om 20:35
Veel plezier!!!!

-------------
     All you need is love.



Bericht van: caelum
Datum bericht: 11 November 2009 om 21:15
Nou dankjewel alledrie!!

Ben nu al helemaal zenuwachtig, heb er kriebels van hihi.


Bericht van: Claire
Datum bericht: 11 November 2009 om 21:22
Wat je zeker kan verwachten......................heel veel mensen

-------------
Zeg nooit: dat kan ik niet
Maar zeg: ik zal het proberen
Dan zul je versteld staan
Hoeveel een mens kan leren



Bericht van: Prideke
Datum bericht: 11 November 2009 om 23:18
ow leuk!!!! Die beurzen zijn zo om te kwijlen al dat moois wat je ook kan proberen.
Zelf ben ik er een paar keer geweest, heb me een paar keer gek laten maken voor iets nieuws te creatieven zoals schilderen met glasverf, mozaïeken maar ik hou het wel op breien en een poging tot haken hihihi.

Heeeeeeeeeeel veel plezier en we horen graag hoe je het gehad hebt.

Groetjes Simone


-------------
http://enoos-creation.blogspot.nl/" rel="nofollow - http://enoos-creation.blogspot.nl/



Bericht van: caelum
Datum bericht: 12 November 2009 om 07:27
whaa nou we vertrekken over een uur!! maar ben zo zenuwachtig dat ik moet bekennen dat ik de hele nacht niet geslapen heb dus nu ben ik erg moe..


Bericht van: tootjeko
Datum bericht: 12 November 2009 om 08:06
Veel plezier op de Creadoe en zodra je daar net ben je je vermoeidheid op slag vergeten hoor

-------------
Groetjes Tootje



[IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y58/tootjeko/Amigurumi/P28-03-09_1055-1.jpg">


Bericht van: Corrie
Datum bericht: 12 November 2009 om 09:04

geniet er maar van want de prijzen zijn niet normaal van die beurs en ik heb een klacht ingediend het is toch niet normaal.

Neemt niet weg dat ik er vorig jaar heel erg van heb genoten met een vriendin .

We horen het vast wel hoe je het vond

groetjes Corrie



-------------
Hou de eer aan jezelf


Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 12 November 2009 om 12:22
Misschien zijn de huurprijzen van een kraam ook erg duur. In onze Americahal betaal je 35 voor een klein dagje staan op de rommelmarkt. Dan moet je heel wat omzet hebben, wil je nog wat winst maken.

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: esthertje
Datum bericht: 12 November 2009 om 12:26

je mbent nu al weg maar ik hoop dat jullie een fijne dag hebben. laat even weten hoe het geweest is.

 



-------------


Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 12 November 2009 om 12:42
Ik hoop dat je een heerlijke dag hebt, ik vindt het zo lief dat je zo'n echt schoolreisjesgevoel had, dat je niet kon slapen.

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: Corrie
Datum bericht: 12 November 2009 om 17:00
ik weet dat een kraam van 8 meter 1500 euro kost voor 5 dagen maar dan verkopen ze wel voor een 4000 eurootjes

-------------
Hou de eer aan jezelf


Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 12 November 2009 om 17:24
Hoe was het? Nu het gevoel dat je voeten er niet meer aan zitten? Leuke dingen gezien en gedaan? Ben heel benieuwd.

-------------
Groetjes, Clara

Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!


Bericht van: jantinavv
Datum bericht: 12 November 2009 om 20:36
Ja, ben ook helemaal benieuwd, vertel vertel!! :)


Bericht van: chrisje
Datum bericht: 13 November 2009 om 10:06
ze is nog een beetje moe van al dat rondslenteren, denk ik...


Bericht van: stempelaar
Datum bericht: 13 November 2009 om 12:30

Hoi Caelum,

Ben ook benieuwd hoe je het hebt gehad. Ga zondag met mijn dochter van 9 jaar, weet natuurlijk niet hoe oud jij bent, maar mijn dochter kijkt er ook erg naar uit! laat je het ons nog even weten? en ook wat je voor workshops hebt gedaan?



-------------
stempelaar


Bericht van: caelum
Datum bericht: 13 November 2009 om 15:04

Hihi! Zo ik ben weer aanwezig, poeh, ben pas net 3 kwartier mijn bed uit want wat was ik moe...

Ik had de nacht vooraf aan de Kreadoe dus helemaal niet geslapen, lag maar in mijn bed na te denken, zou dit er zijn, zou dat er zijn, hoe moet dit, hoe moet dat.. wat nou als...
Uiteindelijk was het al 6 uur, en had het weinig nut meer om te slapen, drie keer gecontroleerd of alles in mijn tas zat, tekenfilms gekeken, even gedouched en ontbeten.. Rond half 9 de bus gepakt naar het station en om 11 uur waren we bij de Kreadoe!

Er stonden hele rijen voor de kassa, maar ik had gelukkig een kaartje van tevoren gekocht, dus ik kon zo doorlopen, heeft me vast een uur gescheelt, hihi. Had ook een voordeelmagazine, stonden wel wat leuke dingetjes in, bijv. gratis stempeltjes die je ergens kon ophalen. Vond ik ook leuk, want normaal stempel ik nooit, maar blijkt toch zeker wel leuk te zijn!

Er waren ook mooie aanbiedingen voor de markers die ik spaar. Ik spaar copic ciao markers, daarmee kun je mooie tekeningen maken en dan zie je helemaal niet de stiftlijntjes zoals je bij gewone kleurplaten ziet, maar lijkt het 1 glad geheel. Die stiften kosten bij de pipoos 3,95, maar op de Kreadoe was een stand die er 12 voor 25 euro had + een gratis etuitje erbij. Super mooi dus! Direct drie setten meegenomen.. . Normaal denk ik altijd heel goed na hoor, over wat ik koop, maar ik weet dat ik alle 144 kleuren wil hebben op den duur, en anders is het zo zonde, want dan geef ik telkens veel meer geld eraan uit als ik het bij een hobbywinkel koop, dan op de Kreadoe.

Die markers waren daar te koop, vooral omdat mensen die van scrapbooking etc houden hun stempelafdrukjes ermee inkleuren. Daardoor heel veel mooie stempels gezien, en een aantal meegenomen. Ook een boekje over diertjes van vilt gekocht, en over baby's gemaakt van kallebassen.

Ik heb verder niet meegedaan aan workshops, vooral omdat je dan ook met zn tweeën bent, en vind het ook wel zonde van mn tijd, omdat veel dingen lange tijd duren en ik nog nooit op zo'n beurs ben geweest. Volgend jaar lijkt het me wel leuk om mee te doen met iets, maar dan weet je ook een beetje wat er is he. Wel gekeken bij verschillende mensen die meededen met een workshop, etc..

Breien/haken was er heel weinig te vinden. Er waren wel een aantal leuke stands met Naaldvilten en diertjes gemaakt van vilt, viltpakketjes, etc. Die kraampjes zijn natuurlijk ook super leuk versierd altijd..

Voor mijn hobby's was er dus niet super veel, maar voor scrapbooking, knipvellen en kralen echt ontzettend veel! . Verder heel veel leuke mensen ontmoet en hele leuke dag gehad samen met mijn moeder.

Het is net of je in een reusachtige hobbywinkel rondloopt!

Na de Kreadoe even Utrecht in geweest en daar heb ik van mama een heel mooi japans popje/beeldje gekregen, die mij nu voor altijd herinnert aan die dag!



Bericht van: geesje
Datum bericht: 13 November 2009 om 15:09

wat een mooi verslag, ik heb het met plezier gelezen

en zag mijzelf al lopen

ik ben er al een paar keer geweest, maar voor mij hoeft het nu even niet

wat lief van je moeder, is inderdaad een fijne herinnering



-------------
groetjes geesje


Bericht van: Iris74
Datum bericht: 13 November 2009 om 15:17
Wat kan je terugkijken op een leuke dag, zeg!! Die markers die jij spaart, ik heb zo oooooit een keer gezien, maar had geen idee hoe ze ook al weer heetten, nu, dank zij jou weet ik het weer, dank je wel!!!

-------------
**************
groetjes
Iris
**************


Bericht van: esthertje
Datum bericht: 13 November 2009 om 16:16

zo te lezen hebben jullie het wel naar jullie zin gehad.

het lijkt me ook wel leuk om een keer te gaan. maar alleen gaan is niks en in mijn vriendenkring ben ik de enige die echt met de handen dingenmaak. dus voor de andere is er niks aan.

maar misschien volgend jaar.



-------------


Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 13 November 2009 om 16:48
Misschien kun je volgend jaar met een andere hobbydoos afspreken, die ook de enige in haar vriendenkring is. Als er weinig te haken of breien is, is er voor mij niet veel aan, maar misschien voor een ander????

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: wollieland
Datum bericht: 13 November 2009 om 17:00

fijn dat je zo goed geslaagd bent met je aankopen.
een heus schoolreisje voor jou dus

mijn moeder is woensdag ook geweest. ik heb haar nog niet gesproken hoe het was.

aanvankelijk had ik wel zin om met haar mee te gaan, maar had van tevoren gekeken of er ook iets met breien of haken was. niet dus.
vandaar dat ik niet meegeweest ben.

 



-------------
groetjes Bettie


Bericht van: ab63
Datum bericht: 13 November 2009 om 21:30
ik ga morgen met een vriendin....dus als je zin hebt esthertje????

-------------
GROETJES ANGELA


Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 14 November 2009 om 11:25
Leuk dat je zo genoten hebt. Een uitgebreid verslag. En heerlijk inkopen gedaan. Leuk he dat je op zo'n beurs dan ineens van jezelf iets mag kopen. Gewoon jezelf lekker trakteren....

-------------
Groetjes, Clara

Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net