iedereen is er weinig!!!
Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=12135
Print Datum: 15 November 2025 om 16:23 Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com
Onderwerp: iedereen is er weinig!!!
Bericht van: Guests
Onderwerp: iedereen is er weinig!!!
Datum bericht: 05 December 2009 om 15:33
iedereen is er even niet,ook ik. Kom zo nu en dan de boel
even controleren.bijna in moeten grijpen ,met het taal
verschil nederland-belgie.
maar dat is weer opgelost.
dus ik wens die sinterklaas vieren een hele fijne avond.die
alleen zitten hele mooie herrinnerine(niet goed geschreven)
en met kinderen heel veel plezier,niets mooier dan die
gespannen kinder kopjes.
groetjes puck
|
Antwoorden:
Bericht van: ab63
Datum bericht: 05 December 2009 om 15:53
DANK JE WEL PUCK EN VOOR JOU HETZELFDE TERUG
------------- GROETJES ANGELA
|
Bericht van: inge.v
Datum bericht: 05 December 2009 om 16:28
Bedankt Puck voor de lieve wensen, voor jou hetzelfde.
-------------
|
Bericht van: Claire
Datum bericht: 05 December 2009 om 16:48
|
Ook ik ben er weinig, kamp al 2 weken met pc problemen, m'n gewone pc waar alles op staat is nog steeds voor reparatie weg en op mijn laptop staat het nieuwe windows7 systeem wat toch heel anders werkt en ik nog weinig op heb staan. Ook zit daar geen outlook express meer in zodat ik alles uit moest vogelen hoe ik mijn oude email en adressenboek daarin moest krijgen. Ik heb nu mijn inloggevens en wachtwoorden weer terug. Maar dat is nu opgelost en kan ik een beetje uit de voeten maar zal toch blij zijn mijn ouwe pctje terug te hebben.
Iedereen een hele fijne sinterklaasavond.
------------- Zeg nooit: dat kan ik niet
Maar zeg: ik zal het proberen
Dan zul je versteld staan
Hoeveel een mens kan leren
|
Bericht van: creaans
Datum bericht: 05 December 2009 om 18:07
Bericht van: dollydotteke
Datum bericht: 05 December 2009 om 18:09
en ik word ondertussen helemaal gek hehe , de sint is om vijf uur bij ons thuis geweest en is dus al even weg angezien die een half uurtje blijft , aar ondertussen zijn ze hetgeen wat ze hebben gekregen een betje beu en willen dus met het speelgoed spelen van de broers. wij laten dit niet toe , wegens vel geruzie in het verleden omdat de ene broer iets van de andere heeft kapot gemaakt met als resultaat , veel lange tanden , boze gezichjes , de woordjes stoute mama en het enige waar ik nu op hoop is dat het snel slapenuurtje is voor hun zodat ik m'n hele huis kan versieren voor morgen omdat de jongste dan weer verjaart . pfff en sint en vejaardagen moeten leuk zijn??
|
Bericht van: stridje
Datum bericht: 05 December 2009 om 18:39
ik hoor het al druk druk druk.alvast voor morgen gefeliciteerd en puck alles komt goed zoals je ziet. puck ja,leuk he die kinder koppies,ik liep van de week s,morgens hond uit te laten en toen zag ik voor het raam drie kindjes staan,ik keek zo ,van wat doen die nouw,ze hadden ieder een leesboekje in hun handen,allemaal gericht naar het raam aan het voorlezen om ste beurt ,blijkbaar voor de sint want anders zou ik niet weten waar anders voor. toen ik verder liep moest ik zo lachen en het maakte zo gelukzalig en ook een beetje verdrietig dat ik dit niet mee maak,die moeder mag wel heel trots zijn op haar kindjes,ik moet zeggen ze doet het geweldig moeder met haar kroost. want opvoeden is toch niet zo een twee drie gedaan.groetjes stridje
|
Bericht van: dine
Datum bericht: 05 December 2009 om 18:50
Bonnes Fêtes, Puck !!!
|
Bericht van: rittepetit
Datum bericht: 05 December 2009 om 21:57
|
Halo Puck, en hobbydoosjes,
Sinterklaas is met zijn 3 zwarte peiten, juist voorbijgewandeld in onze straat
ik wens iedereen en prettig Sinterklaasfeest
groetjes rita 
|
Bericht van: Corry R
Datum bericht: 06 December 2009 om 08:56
|
dank je wel puck,ik ben er ook iets minder,kan het even niet zo goed bijhouden.
Sint is weer voorbij,kleindochter teleurgesteld,we hadden de verkeerde stoel voor haar kamer gekregen,moet dus weer terug.
------------- https://www.hobbydoos.nl/boeken/'>Handwerkboek
|
Bericht van: dine
Datum bericht: 06 December 2009 om 09:11
Oei, moet die Sint met zijn paard terug op dat dak om die andere stoel door de schouw te krijgen...... 
|
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 06 December 2009 om 12:46
Hebben jullie dat nou ook, dat je medelijden hebt met de oude baas, als het stormt, regent of koud is?
En ik geloof al 55 jaar niet meer.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: inge.v
Datum bericht: 06 December 2009 om 13:09
Magtelt wrote:
Hebben jullie dat nou ook, dat je medelijden hebt met de oude baas, als het stormt, regent of koud is?
En ik geloof al 55 jaar niet meer. |
Tja, die mag het inderdaad hebben met weer zoals nu!
Geloof trouwens ook al 39 jaar niet meer.
-------------
|
Bericht van: naatje
Datum bericht: 06 December 2009 om 22:05
Hey Puck,ben ook erg druk met van alles en nog wat.
Geen Sint voor mij,was gisteren in mijn uppie hier.
Maar vermaak me wel hoor.Met de kerst vieren wij het
met wat kleine geschenkjes onder de boom.En dan zijn de
kids er allebei wel
-------------
BUSY BEE RENATE:www.handwerkenmetrenate.nl
|
Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 07 December 2009 om 08:47
Sint was op school. Zo leuk. Feest voor de kleintjes die geloven, feest voor de groten die spelletjes en zo doen. De hele school stond op zijn kop maar de sfeer was zo gezellig en goed. Heerlijk!
------------- Groetjes, Clara
Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!
|
Bericht van: Eeyore82
Datum bericht: 07 December 2009 om 10:07
Mijn dochtertje had voor de zekerheid een briefje met haar naam voor het raam gezet (sint moest zich niet vergissen).
Verder was het haar allemaal wat teveel.
Heb ook medelijden met die oude baas, mijn man was net rond die tijd de konijntjes aan het eten geven (heel toevallig) toen er op de deur geklopt werd.
Groetjes Marije
|
Bericht van: Antonia
Datum bericht: 07 December 2009 om 10:24
|
WAt heerlijk toch , al die sinterklaas verhalen.
Ronnie, mijn kleinzoon van 30 ( vrijgezel ), zei Zaterdag nog, toen hij mij kwam bezoeken, dat hij blij zou zijn als er bij zijn broers kinderen zouden komen, want dat we dan weer aan Sinterklaas kunnen doen.
Hij mist die leuke sfeer eromheen.
------------- TONY
|
|