Print Pagina | Close Window

sokken

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=13776
Print Datum: 18 Augustus 2025 om 01:05
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: sokken
Bericht van: misty
Onderwerp: sokken
Datum bericht: 06 Maart 2010 om 09:21
hallo allemaal al jaren wil ik sokken gaan breien heb het nog nooit gedaan maar lijkt mij heel leuk .
heeft iemand voor mij een simpele duidelijke beschrijving hiervan.
zou er erg blij mee zijn



Antwoorden:
Bericht van: amandel
Datum bericht: 06 Maart 2010 om 12:21

http://berthi.web-log.nl/berthi/2006/02/sokkenpatroon.html - http://berthi.web-log.nl/berthi/2006/02/sokkenpatroon.html

Hier heb je alvast een patroon, ik hoop dat je hier iets mee kan, zelf ben ik niet zo,n sokkenbreier, maar er zijn vast nog wel hobbydoosjes, die een simpel patroon hebben, groetjes irene



-------------
Creatieve mensen hebben geen rommel, creatieve mensen hebben overal ideeen liggen.


Bericht van: breivrouwtje
Datum bericht: 06 Maart 2010 om 13:45

kijk eens bij walhalla daar is genoeg te vinden op sokken gebied

 



-------------
groetjes hilda


Bericht van: Dikky
Datum bericht: 06 Maart 2010 om 20:20

De link wordt wederom een beetje veranderd maar je kunt gaan naar http://www.w - www.w olhalla.nl (wel even aan elkaar typen).
Je moet dan kijken onder de tab kadootjes. Daar staan in ieder geval een aantal prima maattabellen en een standaardsokkenpatroon met een duidelijke beschrijving. Ben je wat meer gevorderd dan staan daar ook nog leuk andere patronen.



-------------
Groetjes,
Dorine


Bericht van: jootje1966
Datum bericht: 06 Maart 2010 om 22:57

hallo

dit is voor het eerst dat ik hier reageer, vind dit een leuke site omdat mijn grootste hobby breien is en sinds kort ook haken nu heb ik heel veel boeken daar niet van maar ik zocht eigenlijk een haak patroon van een poncho voor een kindje eigenlijk dus een makkelijk patroontje om mee te beginnen wie kan mij hier aan helpen mag ook wat anders zijn als het maar voor een beginneling isboeken van haken heb ik niet helaas omdat ik de techniek niet echt goed beheers.

sokken breien vind ik ook heel leuk heb er dan ook vele van aan patronen bedoel ik.

ik ben op de handwerkbeurs in zwolle geweest en zag daar bij een mevrouw die wol verkocht een mooi stel ajour sokken hangen ik heb die katoen gekocht voor die sokken witten en heb 50 cent betaalt voor het patroon wie o wie heeft dit ook gedaan en heeft het patroon van die ajour sokken ook nog steeds niet binnen of wel graag hoor ik van jullie.

dank je wel

'met vriendelijke groeten jootje



-------------
met vriendelijke groeten
   Jootje


Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 07 Maart 2010 om 09:34
Jootje, er zijn poncho's onderweg. Voor sokkenpatronen zou ik in de bibliotheek kijken, er zijn in de onze in ieder geval twee boeken over sokken breien met verschillende patronen. Die mevrouw uit Zwolle is misschien je mailadres kwijt. Heb je het hare niet? Misschien staat ze op marktplaats.

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: breijoke
Datum bericht: 07 Maart 2010 om 09:42

Ik heb sokken gebreid uit het boekje Sokken brei je zo, van Jo an Luijken en marlies Hoogland, het wordt daarin goed uitgelegd.

 




Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net