Print Pagina | Close Window

eigen website

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=15223
Print Datum: 16 Augustus 2025 om 15:37
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: eigen website
Bericht van: maantje85
Onderwerp: eigen website
Datum bericht: 24 Mei 2010 om 18:54

hoi iedereen,

ik heb een vraagje ik ben van plan om een eigen website te maken met daarop alleen de nederlandse patronen van amigurumi's. nu vroeg ik me af of dat dit wel mag?

ik ben dus van plan om alle leuke amigurumi's te vertalen naar het nederlands omdat ik de meeste dus alleen maar in het engels kan vinden.

mvg tineke




Antwoorden:
Bericht van: caelum
Datum bericht: 24 Mei 2010 om 18:59
Als dit gratis patronen zijn dan kun je het even overleggen met de ontwerper en een link naar de originele site vermelden, ik denk dat het dan wel mag.
Maar patronen die je normaal moet kopen in het buitenland (in het engels) mag je niet vertalen en gratis plaatsen, helaas voor ons , het beste kun je het gewoon even per patroon vragen aan de originele ontwerper of degene die het op zn site heeft staan, dan weet je zeker dat je geen boze gezichten krijgt

-------------
[ I've had such a curious dream, said Alice ]


Bericht van: qwerty
Datum bericht: 24 Mei 2010 om 20:46
leuk idee! laat je wel even weten waarneer de site af is?



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net