Print Pagina | Close Window

ik word er gek van

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=15278
Print Datum: 16 Augustus 2025 om 07:21
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: ik word er gek van
Bericht van: cynthia1974
Onderwerp: ik word er gek van
Datum bericht: 27 Mei 2010 om 16:03

jullie zullen me ondertussen al wel kennen, hihi, met men gezeur. Maar ik heb het al meerdere malen geprobeerd en het lukt me echt niet, ik word er gek van, kan het niet, en dat staat niet in men woordenboekje. hier komt men vraag, zijn er dames die me aub willen helpen, met vertalen van deze patronen, ik kan het echt niet. Ik geef je de volgende linken.

http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear.shtml - http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear.shtml

http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear-exercise.shtml - http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear-exercise.sht ml

http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear-overalls.shtml - http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear-overalls.sht ml

http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear-dress.shtml - http://www.allfreecrafts.com/crochet/teddy-bear-dress.shtml

Als ik het goed heb, dan is het een beer met 3 outfitjes, ik ben der nu al enige dagen mee bezig, heb toch niks anders te doen maar zweet meer van ellende dan dat ik haak. Ik hoop echt dat iemand me helpen kan.



-------------
vriendelijke groeten cynneke



Antwoorden:
Bericht van: odette
Datum bericht: 27 Mei 2010 om 16:32

Helpt het misschien als je de afkortingen erbij vermeld, wat is het precies wat er niet lukt?

Ook kan je eerst het jurkje maken. Dat is misschien makkelijker dan de hele beer. En zo krijg je de steken/afkortingen een beetje onder de knie.



-------------
odette


Bericht van: cynthia1974
Datum bericht: 27 Mei 2010 om 16:38
niks lukt me, ik geraak helemaal in de war, is het nu door de medicijnen, ik weet het niet, ik lig nog 2 mnd in het zieknhuis

-------------
vriendelijke groeten cynneke


Bericht van: maantje85
Datum bericht: 27 Mei 2010 om 16:43
ik heb je een mail gestuurd met een vertaling van het patroon.


Bericht van: cynthia1974
Datum bericht: 27 Mei 2010 om 18:14
mijn dank is groot aan maantje85 die de ganse beer voor me heeft vertaald, ik begin er gelijk aan thanks meid

-------------
vriendelijke groeten cynneke


Bericht van: maantje85
Datum bericht: 27 Mei 2010 om 18:31

dit is de reden waarom ik een website ga maken met alleen maar nederlandse vertalingen.

hij is nog in aanmaak en deze beer komt er zeker ook op te staan aangezien ik de vertaling nu inmiddels dus al heb hahahaha.

ik laat jullie zo snel mogelijk weten als de website klaar is.



Bericht van: Corry R
Datum bericht: 27 Mei 2010 om 18:53

Ik heb hem ooit vertaald en op het forum gezet.Helaas kan ik hem niet meer vinden,ook niet in mijn bestand.

maar je bent al geholpen,zie ik.



-------------
https://www.hobbydoos.nl/boeken/'>Handwerkboek


Bericht van: boomertje
Datum bericht: 30 Mei 2010 om 15:49
wat een schattige beer
maantje85 ik zie al uit naar je website wil hem ook graag
gaan haken


Bericht van: cynthia1974
Datum bericht: 31 Mei 2010 om 15:20
hoi, het ziet er mooi uit op foto maar het patroon klopt langs geen kanten, en dit is niet de schuld door de vertaler, maar het klopt langs geen kanten zo blijkt het origineel patroon

-------------
vriendelijke groeten cynneke


Bericht van: maantje85
Datum bericht: 31 Mei 2010 om 16:04

hoezo klopt het niet dan?

en ik ben bezig geweest aan de kleding maar ik kom er niet uit sorry.

 



Bericht van: Corry R
Datum bericht: 31 Mei 2010 om 16:15

Ik heb hem drie jaar geleden ook gemaakt,maar heb heel veel moeten aanpassen,het hoofd was heel klein,de kleding te groot,enz.

Had hem toen vertaald op het forum gezet,maar kennelijk ook weer weggehaald omdat het niet klopte.

Jammer,ze zien er zo leuk uit.



-------------
https://www.hobbydoos.nl/boeken/'>Handwerkboek


Bericht van: caelum
Datum bericht: 31 Mei 2010 om 17:07
ja die van mij ook.. ik heb er de armen en bene nniet eens aangemaakt, want het leek totaal niet op die beer..

-------------
[ I've had such a curious dream, said Alice ]


Bericht van: Corry R
Datum bericht: 31 Mei 2010 om 19:08
http://picasaweb.google.nl/lh/photo/L-4wOIoHBPXrHHrDgM-Uew?feat=embedwebsite">
Van http://picasaweb.google.nl/breioma/Corry?feat=embedwebsite - corry
Dit is de mijne,maar ik heb heel veel aangepast,ook het hoofd.Ik weet alleen niet meer hoe,dat krijg je als je het niet opschrijft.

-------------
https://www.hobbydoos.nl/boeken/'>Handwerkboek


Bericht van: L33ntje
Datum bericht: 01 Juni 2010 om 09:33
Ik denk dat het een goed idee is je in eerste instantie helemaal te richten op Nederlandstalige patronen. Die zin er gelukkig legio.En als die helemaal geen problemen meer geven, je foutjes in het patroon zelf kunt opsporen en oplossen en eventueel een beetje kunt improviseren en aanpassen, en feitelijk vanaf de foto al ongeveer ziet wat je moet doen, dan kun je overstappen op internationale patronen.
Beginnen met ingewikkelde patronen in een taal die je niet spreekt, is eigenlijk allemaal verspilde energie en ergernis.
En vergis je niet ; een patroon vertálen duurt vaak lánger dan het máken.


Bericht van: rittepetit
Datum bericht: 01 Juni 2010 om 09:44

Halo Tinneke

ik kijk er naar uit, naar je nieuwe website

 



Bericht van: chrisje
Datum bericht: 04 Juni 2010 om 20:03
Originally posted by Corry R Corry R wrote:

Ik heb hem drie jaar geleden ook gemaakt,maar heb heel veel moeten aanpassen,het hoofd was heel klein,de kleding te groot,enz.

Had hem toen vertaald op het forum gezet,maar kennelijk ook weer weggehaald omdat het niet klopte.

Jammer,ze zien er zo leuk uit.

 

oh ja, ik weet het nog! ik heb hem ook gemaakt, maar er waren veel dingen die niet klopten, ligt niet aan de vertaling maar aan het patroon!




Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net