Ik ben er weer!!!!
Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=1866
Print Datum: 16 Mei 2025 om 22:01 Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com
Onderwerp: Ik ben er weer!!!!
Bericht van: Josl
Onderwerp: Ik ben er weer!!!!
Datum bericht: 05 Juli 2007 om 21:18
Hallo meisjes,
ik ben weer in Nederland met al zijn regen en storm. Heb een heerlijke, zij het vreselijk hete, vakantie gehad in Turkije. Ben al een beetje aan het bijlezen op ons forum: wat zijn jullie toch actief, daar kan ik echt niet aan tippen.
Vanaf morgen zal ik me weer wat meer bezighouden met alles wat ik al heb zien langskomen, geweldig allemaal.
groetjes, Joke (josl)
PS: in de vakantie heb ik alleen een tasje, de kop en het lijfje van Nijntje en een mutsje gehaakt. Was veel te warm om iets te doen EN in de vakantie heb je eindelijk eens tijd om veel met je partner te kletsen, gezellig.
------------- Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?
|
Antwoorden:
Bericht van: amandel
Datum bericht: 05 Juli 2007 om 21:28
Hallo Joke, welkom terug in ons kille nederlandje.
Dit weer is ook niks hoor.
En in turkije weer te heet . Als je het maar leuk hebt gehad, en knap van je dat je evengoed nog het een en ander gemaakt hebt, met die hitte.
Nu eerst maar weer even bijkomen, het forum loopt niet weg je hebt heel wat te lezen hier, groetjes irene.
|
Bericht van: tdv
Datum bericht: 05 Juli 2007 om 21:41
hai joke welkom terug
------------- groetjes tine
|
Bericht van: catharina
Datum bericht: 05 Juli 2007 om 23:23
Hoi hoi welkom terug!!!!!!
Heb je een beetje mooi weer mee genomen in je handwerktas????????
------------- Groetjes Catharina
|
Bericht van: Breimuis
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 00:41
Bericht van: miep
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 07:58
Hoi Joke, welkom terug. Gelukkig (!!!) is het hier slecht weer, kun je de "verloren" tijd weer inhalen.
Groetjes, Carla
|
Bericht van: perlefientje
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 08:02
Bericht van: corine
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 08:10
Hallo Joke, welkom terug in het regen achtige Nederland
-------------
|
Bericht van: x_ophelia
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 08:23
Welkom terug! Lekker gebruind? Veel vitamientjes opgedaan in het zonnetje? Hier in België is het niet veel beter hoor! Altijd maar regen!
Crocs, ze schijnen super te zitten en de versierseltjes zijn wel leuk, maar ik blijf het gekke dingen vinden 
|
Bericht van: happyknitter26
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 10:04
waar is de zon...zat die niet in de handbagage ????
------------- <a rel=nofollow href="http://www.funpagina.eu"> </a>Fabie
|
Bericht van: Josl
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 10:49
Hallo Line, DAT is een leuk idee, bedankt voor de tip. Ik denk dat ik wel weet waar die "brads" te koop zijn.
Fabie en andere meisjes: WAT een welkom, leuk hoor. Ja, we zijn heel erg bruin zeggen ze, maar hebben echt niet in de zon gezeten want daar was het veel te warm voor. Ik had wat zon meegenomen in mijn handwerktas in mijn koffer, maar onderweg is die blijkbaar verloren gegaan.
groetjes, Joke
------------- Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?
|
Bericht van: catharina
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 12:42
  Jammer Joke.Die zag de bui natuurlijk al hangen!!!!!!
------------- Groetjes Catharina
|
Bericht van: L33ntje
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 13:43
En daarmee hebben we meteen een oplossing voor ene topic van een paar weken geleden : hoe versieren jullie je Crocs. Met Brads dus. Had ik eerder moeten weten; ik was gisteren nog bij Pippoos. En ik was al aan het proberen om het gespleten cadeaulint (halve breedte dus en naald 1.5) kleine bloemetjes en vlindertjes te haken, maar wist nog niet hoe ze te bevestigen ! Top-idee dus. 
Heb een paar maanden terug mijn eerste paar Crocs gekocht omdat ik zo zere voeten had van het vele lopen, en ze sindsdien niet meer uitgedaan. (Heb wel nu 5 paar inmiddels). Gewoon eens proberen dames, al is het maar voor in huis. Je hebt al neppers voor een tientje (maar de echte zitten veruit het lekkerst !)
------------- A clean house is a sign of a wasted life
|
Bericht van: grootkoerkamp
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 13:53
hoi joke terug van het mooie weer , wat een afgang om weer terug tekomen. wat ik vragen wou waar koop je die cross schoenengrtj neke
|
Bericht van: L33ntje
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 14:39
Echte : in grote (buiten)sport zaken als Perry, Interport, Beverzwerfsport etc. en iverse schoenwinkels bijv. Schuurman Neppers : diverse tuincentra en bouwmarkten. Prijzen varieren van ongeveer een tientje tot 40 euro voor de echte.
------------- A clean house is a sign of a wasted life
|
Bericht van: breioma
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 19:27
Hoi Joke ,welkom terug,maar dat had ik al gezegd,jammer dat je de zon niet kon meenemen,.Een voordeel van dit weer is dat iedereen nu nog meer kan haken en breien
Groetjes Corry
|
Bericht van: chrisje
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 19:33
Hoi Joke!!! Jammer van dat zonnetje in je koffer...
Leuk dat je er weer ent, en wat ongelooflijk dat je met zulke luilekkerhitte nog wat uit je handen kreeg... ben ik altijd veels te lui voor op vakantie, hihi!
|
Bericht van: Hilletje
Datum bericht: 06 Juli 2007 om 19:38
Hallo Allemaal,
Ja ik zag bijna alle verpleegsters met die schoenen lopen en ze vertelden, dat ze geweldig liepen, althans de echte dan natuurlijk. Want je kunt ze nu ook bij Formido kopen hoorde ik. Kom nog niet de deur uit, dus ik kan het niet controleren, hahaha. Maar ik vind ze hartstikke hip! Allemaal een positieve groet van Hil
------------- H.v.d.Bos
|
Bericht van: Teunie
Datum bericht: 07 Juli 2007 om 10:23
Hoi Joke ik hoop dat je een hele leuke vakantie hebt gehad
(zelfs met dat warme weer) en dat je nu genoeg tijd hebt
om al de berichtjes te lezen die je had gemist. 
------------- Groetjes Teunie
|
Bericht van: Knijn
Datum bericht: 07 Juli 2007 om 11:17
Haai.. Grappig, kom ik hier eens op het forum(de website had ik al in mijn favorieten staan, forum nog niet bezocht) die ik zowaar een stukje uit mijn weblog! Geinig!
Ik wil best het patroontje van dat bloemetje geven, maar ik weet niet of dat mag. Het komt namelijk uit het boek 'breihandboek voor coole meiden' en ik weet dus niet of ik het daar zomaar uit mag halen, misschien weten jullie dat?
groetjes, knijn (die van knittingknijn.blogspot.com)
|
Bericht van: L33ntje
Datum bericht: 07 Juli 2007 om 14:22
Verander één of twee steken, of de pendikte en het aantal steken ofzo, en het is je 'eigen' patroon. Ik weet ook niet goed waar daar de grenzen liggen eigenlijk. Een simpel gehaakt bloemetje of vlindertje; die patronen zijn zo oud als de wereld, en ik maak me sterk dat er patent op rust. Een complete gedetailleerde Alan Dart-knuffel is natuurlijk een heel ander verhaal. Aan de andere kant mag je voor eigen gebruik wel weer een kopietje aan een bekende geven, of voor jezelf maken (zoals bij muziek). En de werkbeschrijving voor één bloemetje koopt niemand een heel boek voor, hoor.
Je kunt ook ongevéér zeggen wat je gedaan hebt. Ik zou voor zo'n bloemetje denk ik 10 steken opzetten, 1 toer tricot, meerderen tot 20 steken, 1 pen averecht, meerderen tot 40 steken, werk door achten delen. Elke 8 steken abz nog 1 meerdering, 1 toer tricot, en daarna elke rechte pen de laatste en eerste twee samenbreien tot 1. Draadje door de opzettoer rijgen, aantrekken, sluiten, klaar. Zoiets.
Heb ik nu per ongeluk illegaal iemands patroon gekopieerd ? Ik hoop het niet, want dit schud ik uit de losse pols eerlijk gezegd. Maar in mijn hoofd wordt het een acceptabel bloemetje.
------------- A clean house is a sign of a wasted life
|
Bericht van: Knijn
Datum bericht: 07 Juli 2007 om 14:58
nou 'mijn' variant.. ik denk eigenlijk dat het ook wel kan...
toer 1: 1st. afh. 7 st 7, toer 2: 1 st. afh. 5 st. r, keer en breng het garen achter het werk. toer 3: 1 st. afh. 3 st. r, keer en breng het garen achter het werk. toer 4:1 st. afh. 3 st r. keer toer 5:1 st.afh. 5 st. r. keer toer 6: 1 st. afh. 6 st. r. keer, toer 7: 1 st. afh. en afk. tot er 1 st. overblijft. keer. zet 7 st. op. Herhaal dit 5 keer. Kant de laatste st. af; laat een lange draad over. Rijg garen door een maasnaald en naai het eerste aan het laatste bloemblaadje, zodat er een bloem ontstaat. Weef de naald in en uit elk blaadje langs de binnenrand van het gat en trek de draad voorzichtig aan, zodat het gat wordt gesloten. Hecht de draadjes af en klaaar is uwen bloem!
Het is natuurlijk met elke pendikte te doen, maar als versiering voor de Croc raadt ik aan om een dunne pen (2.5 ofzo) te gebruiken..
|
Bericht van: Josl
Datum bericht: 09 Juli 2007 om 16:27
Hallo Line,
geweldig dat idee dat je tijdens mijn vakantie hebt gevonden voor de Crocs!!
Mijn dochter heeft in Vlaardingen wel een heel grote hobbyzaak en daar heeft ze voor mij o.a. kleine "brads" in allerlei kleurtjes gekocht. We dachten nog eventjes dat de pennetjes te kort waren maar: geweldig leuk een zelfgehaakte bloem met een "hart" van zo'n klein dingetje. Het past EN je voelt er niets van.
Hardstikke bedankt enne ........... als je nog eens zoiets leuks tegenkomt houd ik me van harte aanbevolen.
Liefs, Joke (josl)
------------- Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?
|
|