Print Pagina | Close Window

ow jee , het zal even zwaar worden

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=22330
Print Datum: 21 November 2025 om 16:21
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: ow jee , het zal even zwaar worden
Bericht van: dollydotteke
Onderwerp: ow jee , het zal even zwaar worden
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 10:31

sorry dat ik weer men hartje ga luchten hier maar het moet even van men lever af , vorige week kregen we de bevestiging van de dokter dat men hubby weer zal moeten geopereerd worden aan zijn rug ( zal 4de keer worden nu ) wegens dat hij problemen heeft aan zijn rugwervel . normaal zou hij de 8ste augustus binnen moeten maar vanmorgen wou hij opstaan uit bed en dat ging helemaal niet. al kruipend is hij naar beneden toe gegaan en dan heb ik maar de huisdokter gebeld . ze is direct langst gekomen en heeft willen bellen naar zijn dokter maar die was weeral niet eens te bereiken dus nu hebben we de opdracht gekregen om even te wachten op haar want de huisarts gaat blijven proberen om haar te bereiken en tegen  drie uur zal ik telefoon krijgen met de verdere info , oftewel moet hij binnen in het ziekenhuis waar zijn dokteres zit en oftwel een ander ziekenhuis van ons eigen keuze maar zowiezo zal vaststaan dat ik vanavond weer eenzaam alleen in men bedje zal liggen om me voor te bereiden om weer maandenlang zijn priveverpleegstertje te worden .

ow ja , wat ik ook nog wil melden waar ik zo enorm fier over ben : den eerste augustus zullen onze 2 kleine kids weer officieel bij ons mogen wonen in plaats van het pleeggezin




Antwoorden:
Bericht van: pralientje
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 11:22
Goed nieuws en slecht nieuws het houd u een beetje in evenwicht laat iets weten dat hij binnen moet of niet hoor en een last is dat niet je moet het toch kwijt kunnen he .En tegen uw man kan je niet altijd hetzelfde zeggen he daar zijn wij voor

-------------
https://www.hobbydoos.nl/patroon/'>Gratis Patronen


Bericht van: mineke.j
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 11:24
Wat fijn dat je je kinderen weer bij je krijgt!!!! Maar erg vervelend dat je man zoveel last heeft, de komende tijd zal je inderdaad verzorgende moeten zijn. Sterkte meid!

-------------
http://minekeswerkjes.blogspot.com/


Bericht van: creaans
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 12:12
oh wat fijn dat de kinderen weer thuis mogen wonen!
Heel veel sterkte voor jou en je man, hoop dat hij gauw geholpen wordt.


Bericht van: Frea H.
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 13:00
Heel veel sterkte met alles de komende tijd.Wat fijn dat je de kleine kids weer terug krijgt. Hou je taai.

-------------


Bericht van: marjolein2202
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 13:20
wat goed nieuws van de kinderen

heel veel sterkte voor je man en ook voor jou als
'verpleegster' want dat is ook zwaar.


Bericht van: pippie
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 14:24
Wat heerlijk dat de kinderen weer "thuis "komen!!!
En wat jammer, dat je man nu weer naar het ziekenhuis moet! Maar ja, als dat de enige oplossing is, heb je geen keus.
Sterkte voor je man en jou.


Bericht van: Lenie25
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 15:18
Heel veel sterkte voor jullie en fijn dat de kinderen weer naar je toe komen

-------------

http://spelen-met-kleurige-draadjes.blogspot.nl/


Bericht van: geesje
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 15:32
........wat fijn dat de kinderen weer naar huis komen, en sterkte met je man

-------------
groetjes geesje


Bericht van: esthertje
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 15:59

wat goed nieuws van dekids zeg.

veel beterschap en sterkte met je man.

 



-------------


Bericht van: rittepetit
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 16:42

Tamara,

hopelijk gaat het rap de goede kant op met je man, als hij geopereerd is

maar van de kinderen dat is echt goed nieuws,

maar denk ook aan je schouder en nek

sterkte



Bericht van: Sylvieke
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 19:28
Wat fijn dat je kindjes weer naar huis toe komen, voor jou en vooral je man heel veel moed de komende tijd, ik weet na twee zware rugoperaties als geen ander wat dat kan geven.

-------------
Carpe diem, pluk de dag!


Bericht van: TLooman
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 20:48
wat fijn dat je kinderen weer thuiskomen sterkte met je man

-------------
groetjes Thea


Bericht van: breinaald
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 20:54
veel plezier met de kids weer thuis en beterschap voor je
man

-------------
quality=


Bericht van: dollydotteke
Datum bericht: 18 Juli 2011 om 21:12
heb ventje lief vandaag dus moeten binnenbrengen , maar omdat het zo ontzettend druk was in het ziekenhuis en hij dus via spoed is binnengegaan krijgen we pas morgen echt de dokter te zien ( ze hebben hem telefonisch geraadpleegd) maar al goed , hij kan nu in een rolstoel zitten en krijgt via infuus goede pijnstillers .



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net