Print Pagina | Close Window

Een buik van wol

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=23777
Print Datum: 21 November 2025 om 15:17
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: Een buik van wol
Bericht van: Fien Speelt
Onderwerp: Een buik van wol
Datum bericht: 13 Oktober 2011 om 10:54
Hoi Wol- en breiliefhebbers,

Mijn naam is Fien en ik wil jullie graag laten weten dat ik als theatergroep een familievoorstelling speel waarin wol en breien een belangrijke plaats innemen.

‘Een buik van wol'(6+)speelt zich af in het hoofd van mevrouw Catharina, waar Toon en Kato alle herinneringen op orde houden. Dat doen ze hun hele leven al. In het begin was het hier leeg en kaal; een baby herinnert zich nog niks. Inmiddels heeft zich hier een heel leven verzameld.
Morgen viert mevrouw Catharina haar 90ste verjaardag. Toon en Kato willen haar graag verrassen. Ze hebben taart en een liedje, maar geen cadeau… ‘Een buik van wol’ is een voorstelling over hondjes, heimwee en sneeuw. Over verliefd worden, breien en kwijtraken.

Misschien denk je nu: dat lijkt me wel wat!

30 oktober spelen wij onze première in Nijmegen. Voor andere speeldata en plekken kun je kijken op de website: http://www.theatergroepfien.nl - http://www.theatergroepfien.nl





-------------
Groetjes Fien.



Antwoorden:
Bericht van: Guests
Datum bericht: 13 Oktober 2011 om 11:48

Lijkt me leuk, helaas niet echt bij ons in de buurt (Veluwe). Maar alsnog veel succes met de voorstellingen.



Bericht van: pralientje
Datum bericht: 13 Oktober 2011 om 13:41
Veel succes met de voorstelling maar een beetje ver voor mij

-------------
https://www.hobbydoos.nl/patroon/'>Gratis Patronen


Bericht van: Fien
Datum bericht: 13 Oktober 2011 om 14:53
Wie is deze "Fien"???????????????/


Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 13 Oktober 2011 om 15:32
Kijk maar op de ww.

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 13 Oktober 2011 om 19:46
@ Fien (dus niet Fien Speelt) Omdat we onze buik ook vol wol hebben, of wol voor onze buik, of ons hoofd vol wollepatronen zitten  heeft deze groep gewoon reclame gemaakt op ons forum. Zo van: leuk om te komen kijken. Het heeft jullie interesse en het levert ons nieuwe kijkers op. Eigenlijk wel slim bedacht. En ook wel leuk vind ik. Dit is nu marketing waar niemand last van heeft (geen spam in je mail) en als je het niet wilt lezen lees je het gewoon niet. Alleen is ook de locatie voor mij veel te ver weg.

-------------
Groetjes, Clara

Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net