Print Pagina | Close Window

prym breimolen ?

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=24070
Print Datum: 18 Augustus 2025 om 13:00
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: prym breimolen ?
Bericht van: fieke00
Onderwerp: prym breimolen ?
Datum bericht: 31 Oktober 2011 om 08:19
wie heeft er ervaring met zo'n breimolen aub ? kan je er sokken met breien ? want ja hoeveel steken kan je erop zetten ? grote sokken ,kleine sokken ? en het kan waarschijnlijk ook maar alleen rechts breien ?  grtjs fieke.

-------------
grtjs fieke!



Antwoorden:
Bericht van: Biba
Datum bericht: 22 November 2011 om 10:44

Hallo Fieke,

Ik zit op mijn breimolen te wachten :). Heb er nog geen ervaring mee maar weet wel dat je er geloof ik geen sokken op kunt breien. Zodra hij binnen is ga ik er mee aan de slag en kom ik er snel genoeg achter wat je er allemaal mee kunt. Ik hoopte eigenlijk hier wat patronen te vinden en ervaring van andere breisters. Ik zal mijn ervaringen hier op t forum posten :)

Groet Belinda



-------------
Als t niet gaat zoals t moet dan moet t maar zoals t gaat :).


Bericht van: fieke00
Datum bericht: 22 November 2011 om 10:53
ok ,bedankt voor je reactie ! ben wel benieuwd , is het zo één van prym ? of welk merk ? grtjs fieke.

-------------
grtjs fieke!


Bericht van: Biba
Datum bericht: 22 November 2011 om 10:59

Originally posted by fieke00 fieke00 wrote:

ok ,bedankt voor je reactie ! ben wel benieuwd , is het zo één van prym ? of welk merk ? grtjs fieke.

Yep, het is de prym breimolen, ik heb hem hier bij hobbydoos besteld. Wacht met spanning af tot hij binnen is, haha ... t lijkt wel of Sinterklaas komt.. zo kinderachtig maar ja, had vorig jaar mijn oog er al op laten vallen en ik ben druk bezig met breien voor op een kraam op de kerstmarkt dus ... dan komt hij best van pas denk ik zo.

:)



-------------
Als t niet gaat zoals t moet dan moet t maar zoals t gaat :).


Bericht van: Mutti
Datum bericht: 22 November 2011 om 13:47
er bestaat wel een sokken loom . hierbij hobbydoos verkrijgbaar met een boekje met uitleg .


Bericht van: Biba
Datum bericht: 22 November 2011 om 14:16

Ok Fieke,

De molen is binnen en binnen 10 minuten heb je gewoon een dubbel gebreide muts....lol.... Verder ben ik nog niet gekomen hoor, maar mutsen breien gaat nu wel heeeeeeel snel. Ik ga er vanavond nog even verder mee stoeien en dan kijk ik even verder :)

Groetjes Belinda



-------------
Als t niet gaat zoals t moet dan moet t maar zoals t gaat :).


Bericht van: Bloemenvrouwtje
Datum bericht: 22 November 2011 om 15:13
Ik heb zo'n sokken loom maar ben door omstandigheden nog niet aan de slag gegaan met dat ding.  Ik ben ook wel nieuwschierig van wat het nu juist gaat worden, maar er staan eerst nog wat kerstgeschenkjes op mijn lijstje.  Die moeten eerst af gewerkt worden.

-------------
Handwerken, recycleren, van niets nog iets maken, dat zijn de dingen waar ik de meeste tijd mee bezig zijn.


Bericht van: Lenie25
Datum bericht: 22 November 2011 om 15:44
wat kun je er allemaal mee maken? heb ze ook zien staan maar wil graag eerst wat meer informatie.

-------------

http://spelen-met-kleurige-draadjes.blogspot.nl/



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net