Print Pagina | Close Window

drops patroon 19-8

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=25537
Print Datum: 19 Augustus 2025 om 00:40
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: drops patroon 19-8
Bericht van: AnnetteE
Onderwerp: drops patroon 19-8
Datum bericht: 18 Januari 2012 om 21:31

Ik ben bezig met een vestje te haken uit drops tijdschrift 19 model 8.

Daar staat dat ik bij iedere markeerdraad 4 stokken moet meerderen:

Begin met meerderen in het 3e stk voor de markeerdraad en haak 2 stokken in dit stk, 1 stk in het volgende stk, 1 stk in iedere van de volgende 2 stk (markeerdraad staat tussen deze 2 stk) 2 stk in het volgende stk en 2 stk in het volgende stk (16 stk gemeerderd op de toer)

 

Ik begin dan met 2 stokken in de 3e stok voor de markeerdraad, dus heb ik er 1 gemeerderd, dan 1 stok in de 2e voor de markeerdraad, dan 1 stok voor de markeerdraad en 1 stok na de markeerdraad en dan in de volgende stok twee stokken en de stok daarnaast ook weer 2 stokken, maar dan meerder ik er drie in plaats van vier of maak ik een telfout.

 

Wie kan mij hier bij helpen?




Antwoorden:
Bericht van: AnnetteE
Datum bericht: 18 Januari 2012 om 22:10
Ik heb hem zelf al opgelost, er staat gewoon een fout in het tijdschrift maar op de computer bij garnstudio staat hij wel goed beschreven.



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net