Print Pagina | Close Window

operatie ?

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=29391
Print Datum: 15 November 2025 om 13:42
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: operatie ?
Bericht van: linda1959
Onderwerp: operatie ?
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 18:40
morgennamiddag moet mijn jongste zoon naar de specialist die nu gaat zeggen wanneer de operatie zal plaats vinden . Het zou zijn voorste kruisband zijn , maar hoe of wat dat komen we morgen hopelijk te weten . Hij is momenteel nog steeds zijn vakantiejob aan het doen , maar gisteren is hij weer door de knie gegaan wat hem echt weer even veel pijn deed . Hij wil eerst horen wat de dokter gaat zeggen morgen en of hij zijn job nog eventueel mag verder doen tot de operatie plaats vind .
Het gaat hem heel goed af zegt hij op zijn werk , maar ik denk dat hij niet alles zegt tegen mij omdat ik hem dan zou verbieden om verder te doen met zijn werk . Ik vindt nu eenmaal dat het nooit goed kan zijn dat hij hele dagen op zijn benen moet staan . Maar morgen zal ik dit zeker allemaal vragen aan de dokter , wat mag en wat niet mag . Onze huisarts had gezegd dat hij beter in beweging blijft dan stil te zitten Confused
Ach we zien morgen wel hoe het verder moet , hopelijk is alles vlug hersteld en heeft hij nadien geen pijn meer , dat is het belangrijkste voor mij .
duimen jullie mee voor een goede afloop ?
ik alvast wel Thumbs Up


-------------
In het leven telt de strijd
Het voornaamste is niet te hebben gewonnen ,
Maar goed gestreden te hebben GROETJES LINDA



Antwoorden:
Bericht van: labeldoekje
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 18:41
Ik duim mee hoor, is even vervelend maar als er geen pijn meer is, is ook fijn.
Sterkte.


-------------
EEn dag niet gelachen is EEn geleefd dag niet


Bericht van: zazia
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 18:42
Thumbs Up Ik duim met je mee.
En als zelf knieproblemen hebbende,  ik denk dat bewegen iets anders is dan de hele dag staan. Denk dat er af en toe een stuk wandelen of fietsen mee bedoeld wordt.


-------------


Bericht van: yaya
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 18:43
Ik duim ook met je mee Thumbs Up

-------------
Groetjes ...

http://kristelshobbydagboek.blogspot.com/
http://www.wolenzo.be/


Bericht van: inge.v
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 18:59
Thumbs Up Thumbs Up

-------------


Bericht van: linda1959
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 18:59
ja dat denk ik ook Hanneke , hij is natuurlijk jobstudent daar en hij wil goed zijn best doen (wat ik wel begrijp) maar hij krijgt dan 10 bladen die hij moet afwerken ( is in magazijn en moet die allemaal sorteren en op de plaats zetten) Mijn dochter werkt daar ook (vast) en zij zegt dat hij heel de tijd van hier naar daar RENT om toch zijn werk af te krijgen . Normaal staan ze daar met zen 2 zegt ze maar natuurlijk testen ze die studentjes uit .  Hij kreeg er amper 7 bladen van gedaan en vandaag kreeg hij er 13 onder de neus geschoven Unhappy Ik heb hem gezegt (en men dochter ook ) dat hij "gewoon" zijn job moet doen , niet meer , niet minder .
 
bedankt allemaal voor de duimpjes omhoog te houden Hug


-------------
In het leven telt de strijd
Het voornaamste is niet te hebben gewonnen ,
Maar goed gestreden te hebben GROETJES LINDA


Bericht van: hobby4you
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 19:02
Thumbs UpThumbs UpThumbs Up

-------------


Bericht van: helma
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 19:23
Ik duim ook mee Thumbs Up

-------------
Groetjes Helma


Bericht van: Seeke69
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 19:36
Duim duim duim duim :-)

-------------
http://postimage.org/" rel="nofollow">
<a href="http://postimage.org/" rel="nofollow">free picture ho


Bericht van: hannie-groen
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 19:47
Thumbs UpThumbs Up


Bericht van: haakAB
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 19:50
Thumbs UpThumbs UpThumbs Up en dan net zoveel als nodig zijn


Bericht van: IngeDeV
Datum bericht: 09 Augustus 2012 om 20:02
Ik duim zeker met je mee.
Ik hoop dat het allemaal snel in orde zal komen.
Hartelijke groeten IngeDeV



-------------
IngeDeV

http://ingedev.blogspot.com

http://ingedeve.weebly.com/eigen-werkjes.html





Bericht van: linda1959
Datum bericht: 10 Augustus 2012 om 00:51
hartelijk dank lieve dames , laat het morgen direct weten wat de dokter gezegd heeft .
Niet slapen met de duimen omhoog e , anders zou degene die naast jullie ligt wel eens een blauwtje kunnen oplopen LOL letterlijk wel te verstaan Thumbs Up


-------------
In het leven telt de strijd
Het voornaamste is niet te hebben gewonnen ,
Maar goed gestreden te hebben GROETJES LINDA


Bericht van: macheri
Datum bericht: 10 Augustus 2012 om 02:10
Veel succes en ik duim ook mee Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up

-------------
http://s233.photobucket.com/user/macheri_album/media/1_zps744ed879.png.html" rel="nofollow">



Bericht van: linda1959
Datum bericht: 10 Augustus 2012 om 19:08
zijn net terug pfffffffff  waren om 3u vertrokken
verdict : dinsdag 28 aug opereren . 6 weken brace en krukken Confused(verschilt van persoon tot persoon )  wordt een schroef in gezet dat de kruisband bijeen moet houden , er was een grote scheur in en dit kan niet anders opgelost worden . Moet 2 dagen in kliniek blijven en nu komt het .... de revalidatie bedraagt    9 maanden tot volledig herstel Ouch 
Dus ik zit hier met enorme twijfels maar de sportdokter zegt dat het echt nodig is want dat anders zijn hele knie gaat afbrokkelen (is veel te jong)en dan moet hij over pakweg 15j een nieuwe knie hebben en das dan weer nog een pak erger . Ik zit natuurlijk in met zijn school en hijzelf ook heel erg . Maar dit was de snelste datum dat de operatie kon plaats vinden .
We zien wel zeker e


-------------
In het leven telt de strijd
Het voornaamste is niet te hebben gewonnen ,
Maar goed gestreden te hebben GROETJES LINDA


Bericht van: helma
Datum bericht: 10 Augustus 2012 om 19:19
Das niet zo`n goed nieuws maar bedenk hij is nog jong en moet nog heel veel jaren mee.Zie het positief het kan alleen maar beter worden Wink

-------------
Groetjes Helma


Bericht van: jolanda24
Datum bericht: 10 Augustus 2012 om 19:52
Wat moet, dat moet, altijd met pijn lopen dat gaat ook niet. ik wens jullie als gezin en in het bijzonder je zoon veel sterkte met de operatie. Je zal zien voor dat je het weet loopt hij weer als een kievit.
Thumbs Up
Thumbs Up

-------------
gr.Jolanda http://www.funpagina.eu" rel="nofollow">


Bericht van: Boris
Datum bericht: 10 Augustus 2012 om 20:00
Ik duim ook mee hoor!!!!!!


Bericht van: pippie
Datum bericht: 10 Augustus 2012 om 20:09
Dat is natuurlijk schrikken. Maar denk je ook niet, dat dit de beste optie is? Het is natuurlijk een lange weg, maar het zo laten tot het fout gaat, is geen optie. Ga ervoor met z'n allen. Sterkte en houd moed!!


Bericht van: linda1959
Datum bericht: 11 Augustus 2012 om 01:21
ja ik besef goed genoeg hoor dat het echt wel moet , maar als ik nu zie hoe teleurgesteld hij is omdat hij de start moet missen van zijn laatste schooljaar dan stel ik mij toch een aantal vragen .
En ja Jolanda voor we het weten loopt ie weer terug normaal ( wat nu helemaal niet het geval is want hij kan niet "gewoon" stappen nu , die knie zit hem echt wel dwars en dat geeft veel beperkingen .
Komt wel goed Approve


-------------
In het leven telt de strijd
Het voornaamste is niet te hebben gewonnen ,
Maar goed gestreden te hebben GROETJES LINDA


Bericht van: rittepetit
Datum bericht: 11 Augustus 2012 om 06:59
Linda, ik duimook dat de operatie goed gaat lukken, en dat de revalidatie ook gunstig mag verlopen,
veel sterkte voor jullie allen , en positief blijven denken
 
 Funpagina.eu


Bericht van: QstephanieQ
Datum bericht: 11 Augustus 2012 om 08:14
Veel sterkte!!Thumbs Up


Bericht van: Venaille
Datum bericht: 11 Augustus 2012 om 10:36
Veel sterkte voor je zoon! Dat was zeker wel even schrikken, maar het is het beste.
 
Kunnen ze de datum van de operatie niet wat later plannen, zodat hij de start van zijn school wel kan meemaken?


-------------
Veel liefs van Marieke


Bericht van: jolanda24
Datum bericht: 11 Augustus 2012 om 11:46
Linda, natuurlijk is je zoon teleurgesteld dat hij het begin mist van zijn laatste studie jaar. Ik weet niet welke studie hij volgt, maar misschien kan hij wat volgen via internet of kan een goede vriend/vriendin hem helpen. Ik ben nogal direct in mijn vragen en antwoorden maar ik bedoelde het opbeurend. En om altijd met pijn te lopen daar wordt je ook geen gezelliger mens van. Weet ik uit ervaring want ik heb 2 jaar geleden een nieuwe heup gekregen. Linda nogmaals voor jullie veel sterkte en hoop op een goede operatie. 

-------------
gr.Jolanda http://www.funpagina.eu" rel="nofollow">


Bericht van: geesje
Datum bericht: 11 Augustus 2012 om 14:08
ik duim ook mee.....Thumbs Up
en je moet maar denken tegenslagen horen er ook bij
en hij is nog jong......en hij gaat er dan wel op vooruit
en dat is toch de bedoeling..........STERKTE....Thumbs Up


-------------
groetjes geesje


Bericht van: linda1959
Datum bericht: 12 Augustus 2012 om 01:11
ja Marieke daar heb ik ook aan gedacht hoor , maar in het begin zijn de eerste weken redelijk veel herhalingen  tegenover dat het okt of nov wordt . Want dan is er weer in dec de eerste exames en zo blijft het maar doorgaan . Ik had natuurlijk gedacht dat het in de grote vakantie kon plaatsvinden maar ja dat zijn vijgen na pasen . Het is gewoon altijd een slecht moment denk ik dat je minstens een maand van de school moet missen . Op 1 sept start de school hier , dus als alles goed gaat zou hij 3 weken missen op school . Hopelijk is dit ook zo .
Ik ga natuurlijk eind aug naar de school en zeggen en vragen of ze soms langs smartschool iets kunnen verzenden zodat hij toch wel iets van de lessen mee heeft en zo wat kan bijblijven . Voor de lessen van bedrijfsbeheer (die hij buiten de schooluren volgt , ook zijn eerste jaar nu) heeft hij wel zijn beste vriend die dat ook samen met hem ging volgen . Dus die zal hem zeker met dit vak helpen waar hij kan .
dames allemaal hartelijk bedankt voor de steun die jullie ons geven Hug


-------------
In het leven telt de strijd
Het voornaamste is niet te hebben gewonnen ,
Maar goed gestreden te hebben GROETJES LINDA


Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 12 Augustus 2012 om 15:47
Balen hoor. Pittige dingen gehoord. Maar hopelijk knapt hij er enorm van op en rent hij volgend jaar op zijn baantje met twee gezonde knieen. Sterkte er mee.

-------------
Groetjes, Clara

Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!


Bericht van: pralientje
Datum bericht: 14 Augustus 2012 om 13:55
Ik duim hie ook voor jou mee hoor

-------------
https://www.hobbydoos.nl/patroon/'>Gratis Patronen



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net