Print Pagina | Close Window

minderen in haakmotief

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=29894
Print Datum: 03 Mei 2025 om 19:14
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: minderen in haakmotief
Bericht van: angelique_elize
Onderwerp: minderen in haakmotief
Datum bericht: 29 Augustus 2012 om 16:15
Hallo beste lezers,...
 
ik ben momenteel bezig met het haken van een tuniek met een motief wat enigzins te vergelijken is met de waaier/schelpjessteek. Nu moet ik op een bepaalde hoogte aan weerszijden gaan minderen voor de armsgaten. Het motief begint en eindigt met de helft van het basismotief. Kan iemand mij vertellen hoe ik dan het beste kan minderen voor een mooi resultaat? Ik hoop dat iemand mij kan helpen!!
BvD
 



Antwoorden:
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 29 Augustus 2012 om 19:52
Als het om een armsgat gaat zou ik de draad afknippen en in motief verder gaan boven het tweede of derde schelpje, dat hangt af van het totale aantal steken dat je moet minderen. Aan de linker kant net zoveel motiefjes niet haken. Je kunt ook met halve vasten tot dat punt gaan, dan hoef je niet te knippen.

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: angelique_elize
Datum bericht: 05 September 2012 om 12:10
Dag Magtelt
 
echt super bedankt voor deze tip. Ik haak nog niet zo heel lang en soms is het nog even puzzelen om iets netjes af te werken.
 
Bedankt!!!
 



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net