Oktoberfest
Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Gezocht
Forum: Zoek je een patroon of blad zet het dan hier neer
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=34161
Print Datum: 16 Augustus 2025 om 05:52 Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com
Onderwerp: Oktoberfest
Bericht van: Mayabees
Onderwerp: Oktoberfest
Datum bericht: 04 Juni 2013 om 14:32
Wie heeft voor mij haak- of breipatroon voor pop van Duitse klederdracht die vaak bij Oktoberfest wordt gedragen: de man lederhosen, jagershoedje en de dames in zo'n mooie jurk met witte blouse er onder.
-------------
 http://pinterest.com/creabeezzz/
|
Antwoorden:
Bericht van: Vifke
Datum bericht: 04 Juni 2013 om 15:27
Hi, niet echt exact wat je zoekt maar ik denk dat je met http://www.craftdrawer.com/2013/02/free-crochet-charlie-and-sally-doll.html" rel="nofollow - dit patroon al een heel eind onderweg bent
Groetjes Vifke
------------- http://pinterest.com/vifke/ http://amigurumibug.blogspot.be/
|
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 04 Juni 2013 om 17:20
Je zou kunnen zoeken naar de oude poppenburda's, daar stonden geregeld Heidi's en Peter's in. Misschien op Marktplaats? Het waren brei, haak- en naaipatronen. Vooral naaipatronen. Andrea kreativ voor poppen zou ze ook kunnen hebben, maar ik kan me niet herinneren van die specifieke Alpenpatronen gezien te hebben.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: Nespa
Datum bericht: 04 Juni 2013 om 19:26
http://www.ravelry.com/patterns/library/lederhosen" rel="nofollow - http://www.ravelry.com/patterns/library/lederhosen
tis wel een koop patroon maar misschien heb je er wat aan?
------------- when i smile beware, when i am grinning like the cheshire cat you beter run
|
|