Rokje haken
Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=34572
Print Datum: 23 Augustus 2025 om 05:29 Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com
Onderwerp: Rokje haken
Bericht van: Brenmar
Onderwerp: Rokje haken
Datum bericht: 13 Juli 2013 om 15:16
Ik zou graag een rokje gaan maken voor mijn dochter maat 122, ik allemaal leuke plaatjes en patroontjes op internet, maar vraag me af wat kan ik nu het beste gebruiken om te haken, katoen of wol, en welke merk blijft dan mooi. Ik heb nog nooit kleding gehaakt vandaar. Misschien hebben jullie advies??
|
Antwoorden:
Bericht van: breienmaar
Datum bericht: 13 Juli 2013 om 17:24
Zomerrokje katoen,rekt niet zo uit als wol.cantania is mooi, niet de goedkoopste,wel hele mooie kleuren
|
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 13 Juli 2013 om 17:51
Och ze draagt het vast maar kort, dus tenzij je het door wilt geven, zal het wel niet veel uitmaken hoe duurzaam de katoen is. Er scheen katoen bij Zeeman te liggen (niet de onze) en Wibra heeft het ook geregeld.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: bloem
Datum bericht: 13 Juli 2013 om 17:54
Ik heb de rokjes van katoen gehaakt . Drops bij Renske te koop voor maar €1,75 per 50 gr
------------- https://www.animaties.com/cat-lente-1559.htm" rel="nofollow"> oant Sjen
|
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 13 Juli 2013 om 18:04
Brenmar, als je meer meisjeskleren wilt gaan haken, kan ik je patronen opsturen van poncho's, hesjes, topjes, rokjes, tasjes enz.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: Yobsje
Datum bericht: 13 Juli 2013 om 22:24
Voor mijn jongste dochter met maat 104/110 heb ik een rokje met Catania gehaakt, maar ik twijfel of ik er een rokje voor de andere dochter met maat 122/128 van zal maken. Ik denk dat het wel zwaar wordt en daardoor meer gaat uithangen, ik weet overigens niet of dat echt zo is. Ik heb ook al eens een rokje gehaakt met Katia Mississippi 3, dat is katoen met acryl en daardoor veel lichter. Of het mooi blijft weet ik niet, want het rokje was te klein en er was geen andere liefhebber voor.
------------- Groet,
Yobsje
|
Bericht van: Brenmar
Datum bericht: 14 Juli 2013 om 00:37
Bedankt voor jullie reacties, wat fijn alle antwoorden, hier kan ik wel wat mee. Ik denk dat ik het toch maar van katoen ga proberen te maken, aangezien ik daar veel kleuren van heb liggen. En hoe meer kleuern hoe beter voor de kleine dame!!
Magtelt ik hou me zeker aanbevolen voor leuke patroontjes, want ik geloof dat ik dit ook wel weer heel leuk vind 
|
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 14 Juli 2013 om 10:48
Als het goed is, zijn ze onderweg.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: Brenmar
Datum bericht: 14 Juli 2013 om 17:07
Hoi Magtelt, bedankt voor je mailtjes, alles is binnen en het ziet er heel leuk uit. Echt schattige poncho's, heel erg leuk. Bedankt voor je moeite
Groetjes
|
Bericht van: ridder204
Datum bericht: 14 Juli 2013 om 17:28
Hoi magtelt mag ik brutaal zijn? Ik ben bezig voor mijn kleindochter te haken, maar zoek nog patroontjes.
------------- groetjes margriet http://postimage.org/" rel="nofollow">
|
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 14 Juli 2013 om 18:13
Ik heb ze gestuurd, maar volgens mij had je ze al, het zijn geen nieuwe.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: ridder204
Datum bericht: 15 Juli 2013 om 13:19
Dank je wel magtelt, ik had ze nog neit allemaal, er zitten o.a. een paar vestjes bij die ik zeker niet had, ben er zeeeeeeeeeeeer blij mee, dank je wel
------------- groetjes margriet http://postimage.org/" rel="nofollow">
|
|