Fout in patroon
Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=36007
Print Datum: 24 Augustus 2025 om 11:48 Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com
Onderwerp: Fout in patroon
Bericht van: illusion
Onderwerp: Fout in patroon
Datum bericht: 24 November 2013 om 18:27
Hallo allemaal,
Mijn naam is Vlinder en ik ben een beginnend breister. Ik vind het nog vaak moeilijk een patroon goed te begrijpen. Dus fijn dat ik op dit forum vragen kan stellen.
Ik ben op het moment bezig een vest te breien. Ik vraag me af of er een fout staat in het patroon. De maten zijn 36/38 - 40/42 - 44-46. Ik brei de kleinste maat. Nou staat er in de beschrijving van het rugpand op een gegeven moment het volgende: "Kant af bij 48 - 47 - 46 cm" Ik neem toch aan dat dit een fout is en dat er moet staan: "Kant af bij 46 - 47 - 48 cm"
Ik ben benieuwd naar jullie ideeën hierover.
gr Vlinder
|
Antwoorden:
Bericht van: lollibol
Datum bericht: 24 November 2013 om 18:29
volgens mij is dit inderdaad een schrijffout...
------------- Life is too short to be sad, enjoy every day, even if it's not what you expected.
|
Bericht van: pimmetje
Datum bericht: 24 November 2013 om 18:41
Ik heb dat ook wel eens gezien en volgens mij klopt het wel, het heeft te maken met de hoogte van het armsgat. Ik denk als je naar de totale lengte van het vest kijkt zal de grootste maat langer zijn dan de kleinste. Het armsgat van het grootste vest zal ook meer cm. zijn dan het kleinst.
------------- www.naaldenwilma.blogspot.nl www.handgebreid.webklik.nl
|
Bericht van: lidwina
Datum bericht: 24 November 2013 om 19:10
Het is zoals Pimmetje zegt, het komt vaker voor. Kijk eens naar de armsgathoogte wat dat voor verschil is en dan zoals Pimmetrje zegt vergelijken met de totale lengte.
------------- Groetjes, Lida. Als je iets niet kunt veranderen, moet je zelf maar veranderen.
|
Bericht van: illusion
Datum bericht: 24 November 2013 om 19:57
Okay, bedankt voor jullie reactie. Ik snap het nog niet helemaal, maar ga er in ieder geval vanuit dat het patroon klopt.
|
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 25 November 2013 om 11:59
Zit er geen tekening van het kledingstuk bij het patroon? Daar kun je de cm's op zien, dan zie je of het klopt.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: illusion
Datum bericht: 29 November 2013 om 17:30
Ja, er zit wel een tekening bij maar die vermeld alleen de 48 cm. Inmiddels heb ik de 48 cm aangehouden en gok erop dat het goed komt zo.
|
|