Print Pagina | Close Window

Polyester bewerken

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Patronen Hobbydoos
Forum Naam: Vragen
Forum: Heb je een vraag over een patroon stel hem hier
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=38859
Print Datum: 09 Augustus 2025 om 00:02
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: Polyester bewerken
Bericht van: spandoek
Onderwerp: Polyester bewerken
Datum bericht: 02 Juli 2014 om 20:25
Het is wel geen vraag over een patroon, maar hopelijk kunnen jullie me helpen. Voor mijn spandoeken dacht ik goedkoop stof te kopen uit Polen. Achteraf gezien is het polyester en toen ik aan het schilderen was zag ik dat het lelijk werd omdat de verf erdoorheen loopt. Toen ging ik googlen en zag ik dat polyester niet geschikt is om te verven. Na een extra laag ziet het er overigens goed uit, maar om nu een doek van 1,5 bij 8 m twee keer te gaan schilderen is ook weer zoiets.

Dus ik vroeg me af of er niet een soort primer of filler is die je erop kunt spuiten en zodra dat droog is een laag genoeg is?



Antwoorden:
Bericht van: hhoekstra
Datum bericht: 02 Juli 2014 om 21:12
Haarlak misschien.

-------------
Hanny


Bericht van: Cully
Datum bericht: 02 Juli 2014 om 22:19
Volgens mij kun je doek voorbeweken met gesso en er dan overheen schilderen. Ik geloof dat ik het wel eens heb zien staan bij de Action.



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net