Print Pagina | Close Window

Beertje Paddington

Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Gezocht
Forum: Zoek je een patroon of blad zet het dan hier neer
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=51668
Print Datum: 12 Juli 2025 om 06:52
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Onderwerp: Beertje Paddington
Bericht van: Chaos
Onderwerp: Beertje Paddington
Datum bericht: 14 Mei 2025 om 13:52
Heeft iemand voor mij een patroon van Beertje Paddington?
Breien/haken.
Alvast bedankt.



Antwoorden:
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 15 Mei 2025 om 08:53
Heb je al gezocht op google?

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: Chaos
Datum bericht: 15 Mei 2025 om 13:49
Hoi Magtelt, 
Ja daar heb ik gezocht. Ik zie wel wat Engelse patronen en van Etsy, maar die website werkt zo raar.  En ik vind werken volgens patroon al lastig, dus helemaal in het Engels. Ik zag dat in dit forum zo'n 10 jaar geleden ook deze vraag gesteld was, maar kon geen antwoorden of bestanden vinden. 

Dus... als je nog een tip hebt, hoor ik het graag.


Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 16 Mei 2025 om 15:29
Ik heb even een zoektocht gehouden in mijn hobbykamer en een breipatroon gevonden van een Nijntje en een Beertje Paddington, van een kleedjesmarkt, heel amateuristisch en knullig, maar ik vind de jas en hoed van Paddington redelijk geslaagd. Zelf heb ik het nooit gemaakt en dat wil ik ook niet doen, maar ik heb wel 8 houtjetouwtjeknoopjes, die ik daarvoor bestemd had.
Het gezicht is echt vreselijk. Bovendien stond in de nieuwste Andrea Kreativ een gehaakt koffertje, dat in één kleur gemaakt, het koffertje van de kleine beer kan zijn. Dat patroon kan ik scannen. Mijn scanner heeft geen toegang tot mijn nieuwe laptop, dus ik zou de spullen ouderwets met de post kunnen versturen. Je kunt me in een PBtje laten weten of je dat wilt en wat het adres dan is. Volgens mij gaat dat via de ledenlijst, maar ik heb dat allang niet meer gedaan.

-------------
Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen

wat rozengeur.


Bericht van: Chaos
Datum bericht: 21 Mei 2025 om 20:24
Hoi Magtelt,
Ik heb je een pb gestuurd.



Print Pagina | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net