klasje
Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=5570
Print Datum: 09 November 2025 om 00:15 Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com
Onderwerp: klasje
Bericht van: Lizzi
Onderwerp: klasje
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 08:28
Antwoorden:
Bericht van: NaJa
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 09:34
|
Oh wat leuk!!! Gefeliciteerd!
------------- Groetjes
Nathalie
|
Bericht van: Houtdraakje
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 09:48
|
Hoi Marlies,
Dat ziet er heeeel leuk uit, krijg steeds meer zin om bij jou in de klas te komen . Leuk voor je dat je nu je eigen klasje hebt. houdt je ons door het jaar heen een beetje op de hoogte??
------------- Groeten van Thérèse, de Draak uit Assen
|
Bericht van: Teunie
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 09:51
Dat ziet er heel gezellig uit Lizzi. En de kindjes zullen het ook prachtig vinden
------------- Groetjes Teunie
|
Bericht van: rita_1709
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 10:06
|
Hoi Marlies,
Dat lijkt me een tof klasje... na de eerste soms wat moeilijke dagen zullen die kleine ukkepukken het vast leuk vinden.
Veel succes met je eerste 'echte' klas !!
------------- Groetjes,
Rita.
Bloemen zijn om mooi te zijn..
Mensen zijn om goed te zijn !!
|
Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 10:09
Oh wat leuk. Grappig om bij anderen eens in de klas te kunnen kijken. Het ziet er enorm gezellig uit. Ik zou zo bij jou aan de slag willen. Heb je niet toevallig een onderwijsassistente nodig?
------------- Groetjes, Clara
Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!
|
Bericht van: Lizzi
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 10:55
Koningsdochter wrote:
Oh wat leuk. Grappig om bij anderen eens in de klas te kunnen kijken. Het ziet er enorm gezellig uit. Ik zou zo bij jou aan de slag willen. Heb je niet toevallig een onderwijsassistente nodig? |
Graag 
------------- groetjes, Marlies
|
Bericht van: Lizzi
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 10:56
Houtdraakje wrote:
Hoi Marlies,
Dat ziet er heeeel leuk uit, krijg steeds meer zin om bij jou in de klas te komen . Leuk voor je dat je nu je eigen klasje hebt. houdt je ons door het jaar heen een beetje op de hoogte?? |
Ja hoor! En bedankt voor de complimentjes 
------------- groetjes, Marlies
|
Bericht van: Tess
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 11:05
Het ziet er heel gezellig uit ! Daar zullen ze het zeker naar hun zin krijgen !
------------- Liefs Tess
|
Bericht van: Josl
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 11:22
|
Hoi Lizzy, ziet er pico bello uit, heel fleurig en gezellig.
Succes, groetjes, Joke
------------- Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?
|
Bericht van: pralientje
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 12:35
Dat ziet er echt gezellig uit
------------- https://www.hobbydoos.nl/patroon/'>Gratis Patronen
|
Bericht van: boek
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 13:11
|
goh als het er in mijn tijd zo gezellig uit had gezien was ik vast naar het kleuterklasje gegaan, nu ben ik niet geweest omdat ik een echt een verschrikkelijk eenkennig kind was, en ze daar op school niks mee konden beginnen, zodat mijn ouders me maar thuis hielden
was immers toen nog niet verplicht, met 4 naar school
------------- <a rel=nofollow href="http://www.funpagina.eu"> </a>
|
Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 13:49
Nou, Lizzi kom ik aan... Grapje. Ik denk dat ze het op school niet gaan waarderen als ik nu ineens vertrek. en eigenlijk wil ik ook helemaal niet weg. Veel te goed naar mijn zin daar. Maar ik kan me voorstellen dat je met twee drie jarigen graag extra handen hebt. Hoe groot is je klasje ongeveer? En gaan ze bij jullie al volledig naar school als ze zo jong zijn? Bij ons begint dat pas bij vier jaar namelijk. Daarvoor gaan ze twee dagdelen per week naar de peuterspeelzaal en dat staat los van school. (ben ff nieuwsgierig )
------------- Groetjes, Clara
Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!
|
Bericht van: esthertje
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 14:19
|
dat is een leuke klas. ik denk dat de kinderen het wel gezellig vinden.
gr esther
|
Bericht van: boubou
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 15:33
|
Echt een heel leuke sfeer
Proficiat

------------- Claudia
|
Bericht van: ab63
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 17:23
Leuke klas
------------- GROETJES ANGELA
|
Bericht van: tammie
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 18:53
leuke klas hoor, mag ik ook bij jou in de klas?
------------- http://tammysplace1.blogspot.nl/ http://www.tammysplace.nl/ http://tammie1990.multiply.com https://www.facebook.com/tamara.denos http://tammy190.hyves.nl/ http://pinterest.com/tammie1990/
|
Bericht van: Corrie
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 19:10
wat een eluk klasje zeg
------------- Hou de eer aan jezelf
|
Bericht van: T Looman
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 20:15
wat een leuke klas Lizzi daar had ik ook wel naartoe gewild
------------- groetjes Thea
|
Bericht van: stridje
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 21:23
zou ook wel weer eens kind willen zijn ,om het nog eens over t edoen ,kan ik eindeli met de dingen spelen waar ik nooit de kans voor kreegh groetjes stridje,ziet er erg leuk uit
|
Bericht van: Breimuis
Datum bericht: 22 Augustus 2008 om 23:52
Super leuk klasje met een super leuke juf
------------- Het is één maal per jaar moederdag MAAR ELKE DAG IS EEN FRUMMELBEESTENDAG
mijnBLOG
|
Bericht van: miep
Datum bericht: 23 Augustus 2008 om 09:30
Ziet er heel gezellig uit (zou bijna weer naar school willen ).
|
Bericht van: chrisje
Datum bericht: 23 Augustus 2008 om 10:12
|
wat een supergezellig klasje heb je!!!!! en die zandbak lijkt me echt wel een joekel! tof zeg!!!!!
|
Bericht van: Lizzi
Datum bericht: 23 Augustus 2008 om 12:29
Breimuis wrote:
Super leuk klasje met een super leuke juf |
  
------------- groetjes, Marlies
|
Bericht van: Lizzi
Datum bericht: 23 Augustus 2008 om 12:37
Koningsdochter wrote:
Nou, Lizzi kom ik aan... Grapje. Ik denk dat ze het op school niet gaan waarderen als ik nu ineens vertrek. en eigenlijk wil ik ook helemaal niet weg. Veel te goed naar mijn zin daar. Maar ik kan me voorstellen dat je met twee drie jarigen graag extra handen hebt. Hoe groot is je klasje ongeveer? En gaan ze bij jullie al volledig naar school als ze zo jong zijn? Bij ons begint dat pas bij vier jaar namelijk. Daarvoor gaan ze twee dagdelen per week naar de peuterspeelzaal en dat staat los van school. (ben ff nieuwsgierig ) |
Ik begin in september met 15 kindjes, maar daar komen er doorheen het schooljaar nog veeeel bij! Bij ons (in België) mogen de kleutertjes instappen in november, december, 1 februari, na het krokusverlof in februari, na Pasen en met Ons-Heer-Hemelvaart in mei. Dus het kan goed zijn dat ik tegen de grote vakantie met 30 kleuters zit! Ik heb wel een (klein) beetje hulp van een kinderverzorgster. 2 voormiddagen in de week. Nu met die 15 kls is dat prima, maar als het er 30 worden... De meeste kleuters komen meteen een volledige dag (ook vanaf 2,5jaar!!!) Veel van die kleintjes moeten zelfs meteen blijven ineten! Dus je kan je wel voorstellen dat het soms een drukke bedoening is! We hebben de grote vakantie soms écht wel nodig, hoor! Wat is eigenlijk een onderwijsassistente? Want die term kennen we bij ons ook niet?
------------- groetjes, Marlies
|
Bericht van: Corry R
Datum bericht: 23 Augustus 2008 om 18:45
Tjee,wat een leuke klas,het gaat hier toch iets anders,kinderen gaan meteen na hun vierde verjaardag de hele dag naar de basisschool.Daarvoor is het twwe keer per week peuterspeelzaal.
------------- https://www.hobbydoos.nl/boeken/'>Handwerkboek
|
Bericht van: Antonia
Datum bericht: 24 Augustus 2008 om 08:18
|
Wat een heerlijk klasje heb je voor ze gemaakt . Geen wonder dat die brakken al zo vroeg met de pc uit de weg kunnen.
Zelf ben ik ook al met mijn 2 naar de kleuterschool gegaan. Ging met mijn moeder mee om mijn 3 jaar oudere broer weg te brengen en wilde ook blijven. (Had toen al een behoorlijk willetje) We woonden in een klein dorpje, en er waren waarschijnlijk niet zo veel kinderen in die klas. Omdat ik al zindelijk was, mocht ik meteen blijven. Heb er nog een hele leuke foto van.
------------- TONY
|
Bericht van: Lizzi
Datum bericht: 24 Augustus 2008 om 11:11
Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 24 Augustus 2008 om 15:47
|
Oh geweldig, tony, hier op school zien we het ook wel eens dat broertjes of zusjes willen blijven. Maar dat kan nu echt niet meer. De klassen zitten gewoon te vol en van de kleuters word gewoon veel te veel gevraagt.
Lizzy een onderwijsassistente kan wel eens een typisch Nederlandse uitvinding zijn. Ik ben kortweg gezegt het hulpje van de juf. Een mbo functie om de hbo-ers te ondersteunen. Elke school geeft er een eigen invulling aan. Ik ga met kinderen buitenspelen, help in de klas als de kinderen gaan werken, werk met kinderen die dingen extra moeilijk vinden of juist alles heel erg makkelijk en meer uitdaging nodig hebben. En soms neem ik gewoon even de hele klas over. Als een juf een belangrijkgesprek heeft wat niet na schooltijd kan of als een collega ziek wordt onder schooltijd. heel afwisselend, want ik werk in meerdere klassen. Ze zouden het bij jullie ook in moeten voeren. Want 30 van die kleintjes... Bij ons op de peuterspeelzalen staan ze standdaard met z'n tweeen.
------------- Groetjes, Clara
Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!
|
Bericht van: Lizzi
Datum bericht: 24 Augustus 2008 om 23:08
Hey Clara, wij hebben bij ons ook wel zo iemand met ongeveer dezelfde taken. Bij ons heet het 'zorgleerkracht'. En daarnaast heb je dan bij ons nog een kinderverzorgster. Die helpt zo 'n beetje mee in de klas (meestal alleen bij de kleinsten) met handjes wassen, toilet bezoek, broekjes verschonen, ... Meer de praktische dingen eigenlijk. Toch gek dat het zo kan verschillen in het buitenland. Vind het wel interessant om eens te horen hoe het er bij jullie aan toe gaat!
------------- groetjes, Marlies
|
Bericht van: EllyM.
Datum bericht: 25 Augustus 2008 om 09:46
|
Hallo Marlies,
wat een leuke inrichting in jouw klaslokaal.De kinderen zullen wel enthousiast zijn als ze maandag (over een week al)bij jou in de klas komen.
Mijn dochter begint ook 1 september en dan in de middenbouw.Ze hebben daar een heel andere constructie dan op andere scholen.Ze heeft een klas van 50 leerlingen verspreid over groep 3,4 en 5.Er staan elke dag twee leerkrachten in de groep.Het is een speciaal concept.Ze zijn pioniers en mogen dit uitproberen.Ook zijn ze een officiele montessori-school,
liefs Elly
|
Bericht van: Tinkerbel
Datum bericht: 25 Augustus 2008 om 09:54
Gezellig hoor je klas!!! De kinderen zullen zich er prima naar hun zin hebben... Ik vind het inderdaad ook altijd wel leuk om te zien hoe "de school" er in andere landen uitziet..... zo verschillend overal!!!
------------- Groetjes
|
Bericht van: Houtdraakje
Datum bericht: 25 Augustus 2008 om 09:54
|
Lizzi wrote:
Toch gek dat het zo kan verschillen in het buitenland.
|
 wat zijn we toch grensverleggend bezig he???
------------- Groeten van Thérèse, de Draak uit Assen
|
|