,, Houtdraakje,,.
Geprint van: Forum - Hobbydoos.nl
Category: Diversen
Forum Naam: Koffiecorner
Forum: even bijkletsen
URL: https://forum.hobbydoos.nl/forum_posts.asp?TID=5790
Print Datum: 10 Mei 2025 om 02:02 Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com
Onderwerp: ,, Houtdraakje,,.
Bericht van: catharina
Onderwerp: ,, Houtdraakje,,.
Datum bericht: 10 September 2008 om 21:05
Was het leuk vanavond?????
Grappig he??? Zie je klein de wereld is.
Voor de nieuwschierigen onder ons ( ik ook hoor) ik heb iemand ontmoet vanmorgen die Therese weer kent.Ik ben op een handwerkochtend geweest in Bellingwedde ( voor de 1e keer) en dat was heel leuk.Het is 1x in de maand.Jammer genoeg ben ik de volgende keer net met vakantie.Maar er komen nog meer maanden!!!!! Ik heb niets kunnen doen want deze stress-kip was dus behoorlijk aan het stressen en deed alles fout aan mijn sok Zal dat ooit een keer veranderen???? (stress-kip zijn)
------------- Groetjes Catharina
|
Antwoorden:
Bericht van: Magtelt
Datum bericht: 10 September 2008 om 22:20
Het kan veranderen, maar dan word je een koude kip, die alles langs haar koude kleren af laat glijden, tja en dan draagt je man een sok met fouten, knobbels die blaren geven, ga zo maar door.
Nee serieus, wat helpt is dat je jezelf toestaat fouten te maken en gewoon mens te zijn. Want stress betekent meestal dat je jezelf op de huid zit en opjaagt. En dat is niet nodig, dat doen anderen al. Zelfs als je familie en vrienden relaxed zijn, staat er wel iemand in je nek te sissen als het bij de kassa wat lang duurt of als je een probleem hebt op het postkantoor.
------------- Aan de hand die rozen schenkt blijft altijd hangen
wat rozengeur.
|
Bericht van: boek
Datum bericht: 11 September 2008 om 07:49
Magtelt wrote:
Het kan veranderen, maar dan word je een koude kip, die alles langs haar koude kleren af laat glijden, tja en dan draagt je man een sok met fouten, knobbels die blaren geven, ga zo maar door.
Nee serieus, wat helpt is dat je jezelf toestaat fouten te maken en gewoon mens te zijn. Want stress betekent meestal dat je jezelf op de huid zit en opjaagt. En dat is niet nodig, dat doen anderen al. Zelfs als je familie en vrienden relaxed zijn, staat er wel iemand in je nek te sissen als het bij de kassa wat lang duurt of als je een probleem hebt op het postkantoor. |
mooi gezegt en anders hebben we straks een opgefokte kip, moeten we ook niet hebben
------------- <a rel=nofollow href="http://www.funpagina.eu"> </a>
|
Bericht van: Houtdraakje
Datum bericht: 11 September 2008 om 08:28
hee Catharina,
Lees het nu pas..Was alweer de hort op, heb nl nu een paar weekjes vrij. Wie ken jij dan?? Wereld is klein he??
------------- Groeten van Thérèse, de Draak uit Assen
|
Bericht van: Antonia
Datum bericht: 11 September 2008 om 08:38
Niet alleen kippen maar ook katten kunnen "stressen" Catharina

Lekker rustig doen meisje, alles komt goed.
Groetjes TONY
------------- TONY
|
Bericht van: pralientje
Datum bericht: 11 September 2008 om 09:18
Als je gestresseert ben moet je aan ons denken dan word je vanzelf rustig .Denk ik toch
------------- https://www.hobbydoos.nl/patroon/'>Gratis Patronen
|
Bericht van: Koningsdochter
Datum bericht: 11 September 2008 om 17:01
IK KAN HET NIET BETER VERWOORDEN DAN MAGTELT HET AL DEED. (MAAR HAAL ER VOOR MIJZELF OOK DE WIJZE LESSEN UIT. ) PS TOEGEVEN AAN JEZELF DAT JE FOUTEN MAG MAKEN BETEKEND OOK TOEGEVEN DAT JE MAG STRESSEN. WIE WEET LUCHT DAT ENORM OP.
------------- Groetjes, Clara
Al zal de vijgeboom niet bloeien, toch zal ik juichen voor Hem die mij redt!
|
Bericht van: catharina
Datum bericht: 11 September 2008 om 17:32
Houtdraakje wrote:
hee Catharina,
Lees het nu pas..Was alweer de hort op, heb nl nu een paar weekjes vrij. Wie ken jij dan?? Wereld is klein he??
|
Frea!!!!!!!!!
------------- Groetjes Catharina
|
Bericht van: Houtdraakje
Datum bericht: 11 September 2008 om 19:04
ah, ja Frea en ik hebben al een paar jaar samen les. Wat grappig dat je haar kent. Ooh goedzo, nog meer om over te kletsen in de trein . Kunnen we lekker samen ontstressen...
------------- Groeten van Thérèse, de Draak uit Assen
|
Bericht van: Tul!p
Datum bericht: 12 September 2008 om 10:24
Zo zie je maar weer, wat is de wereld toch klein.
------------- GROETJES
|
Bericht van: catharina
Datum bericht: 12 September 2008 om 22:37
Ik heb Frea ook nog maar een keer ontmoet hoor! Ken haar van het sokkenforum.Ben afgelopen woensdag met haar mee geweest naar Wedderbergen, een handwerkochtend meet een groep dames.Was trouwens heel leuk.
------------- Groetjes Catharina
|
Bericht van: Houtdraakje
Datum bericht: 14 September 2008 om 11:08
Dan heeft ze me woensdagavond vast veel te vertellen..
------------- Groeten van Thérèse, de Draak uit Assen
|
|