|
Reageer ![]() |
Autheur | |
indety ![]() Newbie ![]() ![]() Lid sinds: 28 September 2010 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 2 |
![]() Posted: 28 September 2010 om 16:43 |
Hoi allemaal, Zelf kan ik breinaald en haaknaalden niet uit elkaar houden maar mijn moeder gelukkig wel. Nou wil ze graag voor mijn dochtertje van bijna 6 de muts maken welke Merel draagt in de kinderserie Amika. Volgens mijn ogen (die van een verschikkelijke leek) is het het meest simpele mutsje wat er bestaat. Hij bestaat uit 7 kleuren en een bolletje op het hoofd. Ik kom er niet uit om een foto van Merel uit de serie te plaatsen maar dat is op internet goed op te zoeken. Zoek dan onder Amika serie. Nu is de vraag of iemand een patroon hiervan heeft zodat Oma aan de slag kan gaan. Ze heeft een klein koppie dus groot hoeft hij niet te zijn. Ik hoop dat iemand mijn moeder en dus uiteindelijk een gigantische Amika fan kan helpen.
Groetjesssssssssssssssssssssssssssss |
|
Sylvia
|
|
![]() |
|
De Bezige Bij ![]() Hobbywonder ![]() ![]() Lid sinds: 16 Januari 2010 Locatie: Belgium Status: Offline Points: 789 |
![]() |
/1001dbf8efee1.gif[/IMG][/URL]
|
|
![]() |
|
Prideke ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 31 Mei 2009 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 8249 |
![]() |
Ik zou op www.garnstudio.nl (gratis patronen site) een mutsenpatroon (gebreid) zoeken en dan wolletjes kopen in deze kleuren. Het is een super vrolijke muts.
|
|
![]() |
|
indety ![]() Newbie ![]() ![]() Lid sinds: 28 September 2010 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 2 |
![]() |
Hoi Lea en Simone, Jaaaa dat is hem, leuk is ie he??? Bedankt voor het plaatsen van een voorbeeld ik kwam er niet helemaal uit. Mijn dochtertje heeft ook echt zo'n koppie ervoor dus hij zou haar geweldig staan. Ik probeer op de bovenstaande site te komen maar hij geeft aan dat hij geen site kan vinden... Hebben jullie nog andere tips waar ik kan kijken??? Alvast heel erg bedankt
Groetjessssssssssssssssss
|
|
Sylvia
|
|
![]() |
|
Naemi ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 21 Mei 2009 Status: Offline Points: 1363 |
![]() |
De link klopt niet helemaal, zo zou je er wel moeten komen: |
|
![]() |
|
Naemi ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 21 Mei 2009 Status: Offline Points: 1363 |
![]() |
Misschien is dit ook iets? http://www.breikraam.nl/breipatronen/breipatroon-peutersjaal .pdf |
|
![]() |
Reageer ![]() |
|
Tweet |
Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |