
waar gaan jullie afgewerkte creaties naar toe? |
Reageer
|
Pagina <12 |
| Autheur | |
Eugenie
Hobbyguru
Lid sinds: 08 December 2005 Locatie: nog net veluwe Status: Offline Points: 4201 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 25 April 2012 om 08:00 |
|
Ik maak voor het rode kruis,(welfare) waar ik zelf en mijn moeder achter de kraam staan en ook wel opdracht.
|
|
![]() ~De overwinning is niet altijd voor de snelsten of de sterksten maar voor hen die volhouden~ |
|
![]() |
|
pimmetje
Hobbywonder
Lid sinds: 05 Januari 2011 Status: Offline Points: 957 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 25 April 2012 om 09:32 |
|
Vaak maak ik dingen op aanvraag van de kinderen, dat zijn meestal sokken. Soms maak ik ook dingen gewoon omdat ik het leuk vind om te maken. Vorig jaar had ik zo veel liggen dat ik een kraam heb gehuurd op een braderie en daar heb ik heel veel (voor bijna 200 euro) verkocht dus nu kan ik verantwoord weer aan alle leuke dingen gaan werken waar ik eigenlijk niets mee kan doen. Verder verkoop ook sokken via handgebreid@webklik.nl en dat gaat best wel lekker, zo'n 20 paar per jaar.
|
|
|
www.naaldenwilma.blogspot.nl
www.handgebreid.webklik.nl |
|
![]() |
|
hannie-groen
Hobbyguru
Lid sinds: 12 November 2011 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 2830 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 25 April 2012 om 10:42 |
|
ik heb al veel dingen gehaakt gymtassen ,hondjes ,sleutelhangers, spreien, banju kussens,dassen ,poppenkleertjes ,poncho`s, jasbeschermers ,draakje,balletdanseresje,tassen en zo kan ik nog wel even door gaan.
mijn ervaring is iedereen vind het heel mooi een leuk. ga je er geld voor vragen (het garen kost ook geld) is het vaak een stuk minder . mijn kleinkinderen varen er wel bij die hebben van alles dat gehaakt is (gymtassen ,jasbeschermers,sleutelhangers poncho`s.enz) helaas kan ondanks de lage verkoop mijn verslaving niet onderdrukken
|
|
![]() |
|
Leonie_y
Hobbyguru
Lid sinds: 19 Oktober 2009 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 9435 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 25 April 2012 om 20:45 |
hahaha, ik herken dat. Ik maak vooral voor mijn lol en soms verkoop ik dingen, eigenlijk alleen op bestelling. Maar of ook werkelijk die therapie zou willen ...... ![]() |
|
|
Denk niet aan wat je niet meer kunt maar aan wat nog wel mogelijk is
het glas is altijd halfvol |
|
![]() |
|
creaans
Hobbyguru
Lid sinds: 05 Februari 2008 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 11348 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 26 April 2012 om 11:07 |
|
IK maak dingen voor de kleinkinderen en voor een kinder tehuis in Roemeniƫ.
Soms verkoop ik wat via Internet of heb een bestelling. |
|
![]() |
|
Iris74
Hobbyguru
Lid sinds: 01 December 2008 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 1337 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 27 April 2012 om 14:05 |
|
Ik geeft het weg als cadeautje, en soms verkoop ik het voor een werkgroep van onze kerk die veel goeds doen in Oekraine. Mijn kindjes zijn ook een geliefd doel, hahaha!!
|
|
|
**************
groetjes Iris ************** |
|
![]() |
|
Reageer
|
Pagina <12 |
| Tweet |
| Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |