
Drops design 69-12 |
Reageer
|
| Autheur | |
decent
Newbie
Lid sinds: 14 Maart 2014 Locatie: Bourtange Status: Offline Points: 3 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Onderwerp: Drops design 69-12Posted: 14 Maart 2014 om 13:01 |
|
Wie kan mij onderstaand uitleggen:
Motief: de 1e nld van het motief in av brein met 2 draden op deze manier: 1 ribbelst, *2 av, haal de eerste st over de tweede*, herhaal steeds *-* totdat er 1 st over zijn en brei deze in ribbelst. Nu zijn alle st, behalve de kantst samen gebreid met 2 draden. De 2e nld (heeng nld) met 1 draad op deze manier: wissel naar de draad (kleur), die u gebruikte voor de 1e nld van het motief. Nu moeten de st weer gedeeld worden, om bij in elke van de dubbele draden 1 st r breien. Zorg ervoor dat het is hetzelfde kleur in de eerste van dubbele st. Ik begrijp dit niet en kan dus niet verder |
|
![]() |
|
lw1463
Hobbyguru
Lid sinds: 06 Januari 2014 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 8028 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 14 Maart 2014 om 13:27 |
|
Hoi, we vragen de nieuwelingen die met de deur in huis vallen altijd of ze zich even willen voorstellen onder "even voorstellen". Daar staat ook een welkomstbericht van Magtelt met veel tips.
Je moet het zo zien, jij bent nu wanhopig en kunt niet verder, maar als jij later gevorderd bent kun je hier een andere nieuweling helpen - da's leuk hoor.
Ik heb even pauze van het huis poetsen, dus ik ga even voor je kijken . . .
|
|
![]() |
|
Ien
Hobbywonder
Lid sinds: 10 December 2013 Status: Offline Points: 820 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 14 Maart 2014 om 13:34 |
|
Lw je haalt de woorden uit mijn mond.
Heb ook pauze maar ben nog niet zo gevorderd dat ik mee kijken kan. Veels te bang dat ik verkeerde tips geef. ![]() Ik wacht nog even
|
|
![]() |
|
lw1463
Hobbyguru
Lid sinds: 06 Januari 2014 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 8028 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 14 Maart 2014 om 13:48 |
|
Poetsen is NOT mijn hobby, ik ben dus even moed aan het verzamelen en doe dat door die drops abracadabra uit te pluizen.
Je breit eerst een aantal naalden ribbelsteek, op een bepaald moment brei je met dubbele draad het motief. De 1e en de laatste steek is een kantsteek,
daarna brei je 2 steken averecht van die 2 haal je de 1e over de 2e op die manier hou je maar de helft van het aantal steken over + die 2 kantsteken.
De vertaling is enorm krom, maar volgens mij komt het er op neer dat als je de heengaande naald breit je hetvolgende doet;
Aan het begin en einde 1 Kantsteek, dan voor de rest van de steken - iedere steek in 2 lussen splitsen (je hebt ten slotte met dubbele draad gebreid)
Die 2 lussen brei je met de kleur van de steek, je moet wel iedere keer altijd dezelfde kleur als eerste breien. Dit is dus met twee enkele draden.
Laat maar weten of het zo wat wordt, ik ben heel benieuwd, als het zo goed is mail ze dan bij drops even, want dit patroon is erg raar vertaald.
|
|
![]() |
|
decent
Newbie
Lid sinds: 14 Maart 2014 Locatie: Bourtange Status: Offline Points: 3 |
Post Options
Thanks(0)
Citeer Reply
Posted: 14 Maart 2014 om 14:14 |
|
Ha sorry maar val inderdaad met de deur in huis. Dit komt omdat je dan zo op gaat in je breien en dat je dan tegen iets aanloopt dat je denkt hu en nu? Maar bedankt voor je informatie.
|
|
![]() |
|
Reageer
|
|
| Tweet |
| Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |