gebreide boord krult om |
Reageer ![]() |
Autheur | |
luus ![]() Newbie ![]() Lid sinds: 30 Januari 2013 Status: Offline Points: 3 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Posted: 30 Januari 2013 om 13:00 |
Ik heb een mooie noorse kol gebreid volgens patroon, met de goede maat rondbreinaald en garendikte. Nu hij klaar is krult de boord om die op de schouder komt. Is er iemand die hier een oplossing voor heeft
|
|
![]() |
|
lidwina ![]() Hobbyguru ![]() ![]() Lid sinds: 01 Mei 2011 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 14114 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Is de col in tricotsteek gebreid zonder boordsteek onderaan? Je zou er een rand om kunnen haken, maar dat zal misschien niet bij het geheel passen. Een andere oplossing is er een bies aan de binnenkant tegen te zetten. Je kunt breed biaisband nemen. Zelf zou ik de voorkeur geven aan een bijpassende kleur stof schuin geknipt zodat je mooie in de rondte kunt werken. Je kunt voeringstof nemen glijdt makkelijker. Als je dat niet wil gewone dunne katoen.
|
|
Groetjes, Lida.
Als je iets niet kunt veranderen, moet je zelf maar veranderen. |
|
![]() |
|
Mutti ![]() Hobbyguru ![]() Lid sinds: 30 Januari 2011 Locatie: Netherlands Status: Offline Points: 8175 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Als je het liever in breiwerk houdt zou je een reep in tricot kunnen breien vrij breed zodat je hem dubbel kunt nemen . De steken niet afkanten maar steek voor steek met een stiksteek op je boord zetten 9goede kant van je werk). daarna tegen zomen Je vouwt het dus a.h.w. om de onderkant van je col of liever gezegd je stopt de onderkant erin zoals in een enveloppe Als je wol die je voor je col gebruikt hebt vrij dik is zou ik een dunner garen nemen in de juiste kleur .
|
|
![]() |
|
luus ![]() Newbie ![]() Lid sinds: 30 Januari 2013 Status: Offline Points: 3 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
dank je voor de reacties
![]() gr luus
|
|
![]() |
Reageer ![]() |
|
Tweet |
Forum Jump | Forum Permissions ![]() Je niet post new topics in this forum Je niet reply to topics in this forum Je niet delete your posts in this forum Je niet edit your posts in this forum Je niet create polls in this forum Je niet vote in polls in this forum |