Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Topic geslotenoppassen Ian

 Reageer Reageer Pagina  <12
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
JessDijk View Drop Down
Duizendpoot
Duizendpoot
Avatar

Lid sinds: 02 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 183
Direct Link To This Post Posted: 27 Oktober 2008 om 13:20
Laat ik ook maar weer eens een berichtje gaan plaatsen. Met zo'n klein monstertje om je heen is computeren een stuk lastiger geworden. Weinig tijd, maar ik zal proberen weer wat vaker te komen.
Ik zat net even in de map van fotoos te kijken van het oppassen. Helaas zijn het niet zo veel fotoos geworden, maar hier dan een foto van mijn moeder (die staat er een klein beetje op) en Ian die in bad zit (ik bespaar jullie de poepfotoos hahaha). Ian heeft het geweldig gevonden dat opa en oma op hem gepast hebben, want toen mijn vader mijn moeder kwam halen vrijdag en ze wegreden heeft hij heel hard gehuild.

Groetjes, Jessica



Back to Top
eNGELIEN View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 16 Maart 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 1538
Direct Link To This Post Posted: 27 Oktober 2008 om 14:13
Wat een schattig kindje.
Groetjes Lien
Back to Top
pralientje View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 23 Mei 2008
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 14072
Direct Link To This Post Posted: 27 Oktober 2008 om 14:23
wat een schatje
Back to Top
Houtdraakje View Drop Down
Hobbywonder
Hobbywonder
Avatar

Lid sinds: 10 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 716
Direct Link To This Post Posted: 27 Oktober 2008 om 16:15
oooh wat schattig en wat een leuke verhalen. Ik had ze nog niet eerder gezien, geniet maar lekker van dat knulletje met z'n allen hoor.
Groeten van Thérèse, de Draak uit Assen
Back to Top
Antonia View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 23 Augustus 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 1551
Direct Link To This Post Posted: 28 Oktober 2008 om 00:07

Ik ben nu een beetje aan het bijlezen catharina, en geniet van je heerlijke verhalen. Wat is het toch een scheetje ( letterlijk en figuurlijk heb ik begrepen ).

Ik ben nu een beetje rustiger geworden, al zijn we alle ellende nog niet te boven. Ze zullen nu toch wat sneller gaan opereren, ze mag tot die tijd niet haar bed uit, dus ook niet naar huis. Vandaag had ze trouwens ook weer wat koorts en haar been voelde erg warm.

Jij kunt nu ook weer uitrusten, het oppassen wordt wel wat makkelijker als ze een beetje groter worden, maar ik zelf heb deze tijd altijd heerlijk geveonden.

Toen mijn man was overleden, ik was 49, en werd ik oppas moeder in een gezin met 1 manneke van 18 maanden en een pas geboren tweeling, jongen en meisje. De moeder ( nu 50 ) vraagt me nu nog af en toe, waar haalde je de energie vandaan ?

lieve groetjes TONY

TONY
Back to Top
boek View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 23 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 4896
Direct Link To This Post Posted: 28 Oktober 2008 om 08:13
fijn dat je een leuke week hebt gehad, en iets waar je op terug kijkt, heb ook een heerlijk week met mijn klein dochter gehad, samen zwemmen, samen naar de film samen leuke dingen doen de week is omgevlogen, ze heeft ook hyves dus haar nog een lief berichtje gestuurd waarop een reactie kom snel weer hoor beppe, leuk he
<a rel=nofollow href="http://www.funpagina.eu"></a>
Back to Top
catharina View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar


Lid sinds: 20 December 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 4453
Direct Link To This Post Posted: 31 Oktober 2008 om 10:05

He Jessica, wat geweldig dat je er ook weer bent.

Wat heb jij een lief zoontje, een scheetje hoor

 

Groetjes Catharina

Back to Top
 Reageer Reageer Pagina  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.406 seconden.
Lang Yarns