Haken en breien, gratis breipatronen en haakpatronen
winkelpatronenhomeforum

  FAQ FAQ  Forum Zoekfunctie   Agenda   Registeren Registeren  Inloggen Inloggen

Topic geslotenho eens even

 Reageer Reageer Pagina  <123
Autheur
  Onderwerp Zoeken Onderwerp Zoeken  Onderwerp opties Onderwerp opties
lenie4 View Drop Down
Hobbywonder
Hobbywonder
Avatar

Lid sinds: 10 December 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 623
Direct Link To This Post Posted: 02 Februari 2009 om 13:39

Prima dat je het even hier neer zet hoor dat is beter als je zelf maar zitten opvreten

Ik kan je heel goed begrijpen hoor en ben zelf ook altijd heel blij met de patroontjes die we krijgen door ze aan elkaar door te sturen en het niet van 1 persoon te verwachten

groetjes Lenie
Back to Top
Josl View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 12 April 2006
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 7221
Direct Link To This Post Posted: 02 Februari 2009 om 13:31

Hoi Knitalot, nu hoop ik toch dat je je niet gestraft voelt voor alle lieve en leuke mailtjes (kadootjes) die je verstuurd.

Kan me voorstellen dat je nu een heel klein beetje pissed off bent!

Niet doen, ook geen NEE zeggen, merken ze vanzelf wel. Heel goed dat je dit eventjes van je af hebt geschreven en NOGMAALS: heel veel dank voor alle leuks maar voel je zeker niet verplicht!!!

liefs, Joke

Frutseltante, alles wat ik met mijn handen kan maken probeer ik graag uit.<a rel=nofollow href="http://imageshack.us">[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3491/nwscan73jo1.jpg"></a> Jong he?

Back to Top
boek View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 23 September 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 4896
Direct Link To This Post Posted: 02 Februari 2009 om 13:11

je hebt groot gelijk dat je dit even zegt, en vrienden moeten dit toch tegen elkaar kunnen zeggen, kun je hier niet tegen ben je geen vriend

zelf ben ik vindt ik zelf niet van het vraagerig soort, omdat ik zelf weet je kunt alles toch niet maken, daarom sta ik ook niet op je lijstje

maar lief dat je dit allemaal doet, en je moet gewoon die zeurderige types schrappen, moet toch gezellig blijven of niet

<a rel=nofollow href="http://www.funpagina.eu"></a>
Back to Top
rita_1709 View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru
Avatar

Lid sinds: 15 Juni 2007
Locatie: Belgium
Status: Offline
Points: 4454
Direct Link To This Post Posted: 02 Februari 2009 om 13:10

Lieve Knitalot,

Ben volledig akkoord met Marianneke, en weet je... het is toch iedere keer een verrassing weer als we een mailke krijgen met een kadootje !!! Dus aub als het kan doe dan verder met de kadootjeslijst !!!

Ik vind het echt zo fijn dat je dit voor ons wil doen !!! Dus van harte :

Groetjes,
Rita.

Bloemen zijn om mooi te zijn..
Mensen zijn om goed te zijn !!
Back to Top
Spekkie View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 21 Maart 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 1658
Direct Link To This Post Posted: 02 Februari 2009 om 13:03

Ben het helemaal met Marianneke eens,

Het is zeker geen verplichting, en ben blij met alle patronen.

Dus van mij ook een dikke

Back to Top
marianneke View Drop Down
Hobbywonder
Hobbywonder
Avatar

Lid sinds: 28 Mei 2008
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 724
Direct Link To This Post Posted: 02 Februari 2009 om 12:54
Je hebt groot gelijk dat je dit zegt. Iedereen moet gewoon blij zijn met wat je van iemand krijgt. En sowieso dat iemand je een patroon door wil mailen.

En euh ga vooral gewoon zo door met de kadootjes lijst, ik ben blij met alles. En als er dan eens een keer iets tussen zit wat ik niet zo mooi vind dan is dat jammer.
Knitalot, bij deze bedankt voor alle leuke patroontjes die ik tot nu toe heb mogen ontvangen. Ga vooral zo door maar voel je vooral nergens toe verplicht.

Jij behoort zelf ook tot de lieve hobbydoosjes hoor
Back to Top
BreienHaken View Drop Down
Hobbyguru
Hobbyguru


Lid sinds: 28 Maart 2007
Locatie: Netherlands
Status: Offline
Points: 2485
Direct Link To This Post Posted: 02 Februari 2009 om 12:31
Even een opmerking. Ik weet dat ik waarschijnlijk inmiddels de reputatie heb gekweekt dat ik heel veel patronen heb en dat je altijd alles mag vragen. Prima, hartstikke leuk! Ik stuur ook graag dingen door, vandaar de kadootjeslijst.
Maar er zijn wel grenzen hoor! Ik heb de laatste week behoorlijk wat e-mails gehad waarin mensen de halve alan dart lijst vragen en dan breekt toch echt mijn klomp!
Voel je vooral vrij om te blijven vragen maar denk er wel even bij na. Je zou zelf ook geen 50 mails gaan verzenden, denk eens aan de tijd die dit kost! Alleen het uploaden duurt per patroon vaak al een half uur. Bovendien is de kans niet erg groot dat je op korte termijn 50 poppen gaat maken, dus hoef je het ook niet in 1 dag allemaal te hebben. Vraag anders elke week een paar of zo, dan houden we het gezellig.
Wil je nou altijd de nieuwste patronen (en ja mensen er is veel meer op de wereld dan alan dart), geef me dan gewoon je emailadres.
Voor de andere ziljoenen mails die ik heb gehad: nee ik heb geen lijst met alan dart-fans die ik uitsluitend alan dart-patronen toemail. Als je op de kadootjeslijst staat, kun je allerlei patronen verwachten. Dus:
a. word niet kwaad als je iets anders krijgt
b. als je niet elke week iets krijgt, ook graag geen boze mail. Je krijgt dingen wanneer ik ze zelf krijg.
c. ik hoef dit niet te doen en zou het dan ook fijn vinden om sowieso geen boze reacties te krijgen voor iets waar je je zelf voor opgeeft! alleen omdat je liever iets anders wilde hebben


dus...hopelijk kunnen we op gezellige voet verder
voel je niet bezwaard om te blijven vragen maar met mate. en voel je niet verplicht om te bedanken, als je maar niet continu moppert.

ps. en ja er zijn ook heel veel lieve hobbydoosjes die nooit klagen en blij zijn met de patroontjes. daar word ik ook blij van
Back to Top
 Reageer Reageer Pagina  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd.

Deze pagina werd gegenereerd in 0.109 seconden.
Lang Yarns